İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlar siz de destek olun - Türkçemiz "turkche" leşmesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vermem arkadaşım, vermemeliyim de.
Senin sitene o banner ile ziyaretçimi gönderip insanları kendime güldürmem.

Yaptığın P0RN0'YA HAYIR bannerına tıklayan adamı P0RN0 siteye sokmakdan farklı birşey değil (bir$ey degil)

Bana sorarsan nczn(!) isimli siten ile bu kampanyaya destek vermemeli hatta bu kampanyadan haberin yokmuş gibi davranmalısın çünkü siten bunu gerektiriyor.

Kusura bakma, bunlar benim düşüncelerim.

http://www.hlst.sabanciuniv.edu/TL/deascii.html

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yahu anlamaktan ağraz insanlar lütfen birşey yazmasın artık. artık yok böyle birşey siz googleden nasıl para kazanırsınız ona yönelin yok kampanyada yok birşey de yok.

okuduğunu anlayamayan insanlarla boğuşuyorum var mı ya.

kim referans oluyorsa size artık.

hangi yazıda benim siteme ziyaretçi gondereceğini yazıyor???? sadece bannerı kendin yapacaksın ve sitene koyacaktın bir yere link vermeden sadece türkçemiz turkche olmasın sloganı ile. ilk okul bebesi getirsem ilk okudugunda anlayacak yuh yani yuh

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hiç değilse böyle birşeyi gündeme getirdiğin veya katkıda bulunduğun için teşekkürler caesar.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Birileri birilerini zorla mi bogusturuyor?
Gerek kalmadigi icin baslik kapanmistir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5