İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlar....

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Değerli Site Sahipleri ;

Fun.Gen.Tr açılalı daha fazla bir zaman olmadan 3000 e yaklaşan üye sayımız ve günde 70-80 arası yeni üyemiz ile yolumuza devam ediyoruz. Bu yolda devam ederken ziyaretçimize en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Ve bu doğrultuda her gün yenilikler ve güncellemeler yapıyoruz.

Ve şimdide siz site sahiplerine bir öneride bulunuyoruz.
Fun.Gen.Tr olarak hazırladığımız Komik 100 scriptini hizmete sunuyoruz. Burda siteler gelen hite göre sıralanmaktadır. Ve en çok hit gönderen siteler üst sıralarda yer alacaktır. Bütün sitelerin 88 x 31 lik bannerları gösterimde olacaktır. Ve çok çok kısa süre içerisinde sitemizden yüksek ziyaretçiler alacağınıza inanıyoruz.

Sitemizin Komik 100 bölümüne sitemizin bütün bölümlerinden linkler verilecek ve bannerları yayınlanacaktır. Bu sayede Komik 100 bölümümüze ziyaretçi girişi çok fazla olacaktır. Ayrıca listede ilk 5 de yer alanlar sitemizin anasayfasında yer alacaktır.
Kısacası sitenizi Fun.Gen.Tr Komik 100 e eklememeniz için hiç bir neden bulunmamaktadır.

Liste her ayın 1 inde sıfırlanacaktır.

Liste için : http://www.fun.gen.tr/komik100
Burdan sitenizi ekleyeceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.
Şu an kayıtlı site bulunmadığı için Komik 100 sayfasına herhangi bir link bulunmamaktadır. Fakat sitelerinizi kaydettiğiniz andan itibaren Komik100 sayfasına linkler ve bannerlar aktif olacaktır ve hemen hit kazanmaya başlayacaksınız.

Bol hitli günler...

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen iletişime geçiniz.
Msn : [email protected]

Saygılarımızla..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
En komik siteler eklenir buraya.. Yada ben öyle dusunuyorum. Komedi / eglence icerikli bir sitem yok ne yazıkki ;)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS' Alıntı:
En komik siteler eklenir buraya.. Yada ben öyle dusunuyorum. Komedi / eglence icerikli bir sitem yok ne yazıkki ;)

evet aynen öyle eğlence yönü olan bütün siteler eklenebilir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5