İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlara duyuru

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bir fikrim var.Niye buyuk bi portal acmıyoruz mynet gibi tek bi siteden
dagılsın ama portal olmalı ben tekbasıma cahve.com u belli bi yerlere getirdim ama kazanc sıfır olunca kapattım oyun sitesi tek kişi olarak yapabiliyosak.Mynet gibi buyuk bi site yapabiliriz bunun için hep birlikte bazı seyleri değiştirebiliriz.Herkez kendi sayfalarına kendi adsense ni koysun.İsim ve host u ben karsılayım ama birlikte büyük güzel bi site yapalım isteyen olursa şirketede cevirebiliriz bu siteyi ilgilenenler özelime mesaj atabilir.

Birlikten Güç Dogar

İyi Calısmalar

T

TIP

Misafir
birlikten güç doğmaz bunu bil

birlik olunca herkez bi işe el atacak sonra anlaşmazlıklar çıkacak başka bir sürü şey

zamanınd ben yaptım hiç tavsiye etmem.

S

sevdik

Misafir
slm

benden sana tavsiye www.koaka.com gibi yap mesela yabuka.net sitemi uye ettim oraya bana kod verildi kodu siteme koyuyorum sitemden oyunlara giren kisi sayisi uye sayisi mail adresleri en cok hangi oyunlara girdiklerini herseyi panelden gorebiliyorum

oyun oynarken ust reklam sag sol hersey benim kontrolumde koaka sadece userimi kullaniyor yani odalari dolu oluyor boyle birsey yap tutar arkadasim

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cahveci çok güzel diyorsun. ama mynet şimdiki haline kaç yılda geldi. bunun için iyi bir tanıtım yapmak gerekecek. ben böyle bir şey düşünmüştüm. hatta domain bile aldım 6 harfli ama vakit olmadı. eğer samimi diyorsan birlikten elbette güç doğar. Elimizden geleni yaparız. Bazı arkadaşlara bakma sen.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke....

cahveci' Alıntı:
Arkadaslar bir fikrim var.Niye buyuk bi portal acmıyoruz
Birlikten Güç Dogar

İyi Calısmalar

cahveci, bu benimde yıllardı hayalim, ancak sadece ütopyadan ibaret...
herkes kendi syfasına adsense vs. de koysa sonuc vuku bulmaz...

neden??? cunku asıl hiti ana sayfa alacak...

ve burda ciddi anlamda bi sure sonra restlesmeler olacaktır..

turklerle deilde bu fikrin yabancılarla yuruyebilir...

tarihin sayfalrına bak turkler kac devlet kurdu ise, genel anlamda taht kavgasından ki burda senin siteyi taht olarak dusun...
ülkeler dogı kuzey guney bölünüyordu..

sende de aynısı olur...

p.s: öte yandan keske gercekten bir japon gibi, bir alman gibi her konuda bir briimizler kenetlenebilsek.... biz sadece bayrak ve guvenlikte tek yurek oluyoruz.. o da ancak bi munasebetsiz cıkıp da alenen laf edince...

keske diyorum keske, bu insanların laf etmesine fırsat vermeden bicok konuda kenetlenebilsek...

bu forumda zamanında buyuk elestiriler alan biri olarak söyluyorum..
cok yanlıs yapıyoruz...

her yurutulmek isteyen projeye destek olabilsek

saygılarımla

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
al bendende o kadar cahveci ö.m at msnni yaz. yaparız birşeyler.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ana sayfaya reklam alınmasın sorun buysa bende kendi bölümü acıp ordan kazanacam sevdik arkadasım senin dediğin sistemi cok onceden yaptım ben 1000 ue ile kapadım hemde web1000.com gibi sürekli düşen bi servisle cahve.web1000.com neyse konu dagılmasın istersek yaparız olmadı bi şirket acılır orda toplanılır

S

sevdik

Misafir
slm

bakalim insallah yaparsiniz birseyler lovemove de yawhoo da iyi dostlarimdir Herseyde ins. anlasirsiniz da domain kimde olacak o var ??

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes yapın tabi tatlı ve güç bir site olur herzaman destekteyim

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen bu konuya kesin girmek isteyenler özelime mesaj atsın sırf bu konu için msn acacam yeni.

H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşım bence bu mümkün değil

mesela ben senin adına kayıtlı bir domain için neden emek vereyim

eğer böyle bir işe giriyorsan ileride şirketleşiriz diyerek giremezsin madem ciddisin şirket olarak başklarsın ortaklar belirlenir ve işe başlanır.

ama sen diyosunki hepimiz çalışalım ileride isterseniz ortak oluruz o zaman bir kavga çıkar bırak ortaklığı selam veremeyecek duruma gelirsiniz.

benim düşüncelerim bunlar.

iyi günler.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım eger birlik olup toplanılırsa sermayeyi koyar sirket oluruz calısmak isteyene maas
ortak olmak isteyende senet yapar borcunu öder yavas yavas sadece katılım olursa böle bi iş olur şirket olursa ekstradan reklamcılık girecek zaten işe sektör olunur burdakiler belli baslı insanlar sıradan grafiker programcılar değil benim kimseyi kullanmak gibi bi niyetimde yok zaten sadece olabilir mi diye düşünüyorum

T

The_Best

Misafir
Arkadaşlar size bir hukukçu olarak tavsiyem bu tür ortaklık sistemlerini bir hukuki zemin üzerine oturtun.

İlk önce kimler ortak olacak onları belirleyin, daha sonra noter huzurunda bir sözleşme yapın, herkesin iş bölümünü belirleyip ne kadar kazanacağını site üzerindeki yetkisini belirtin, bunları yaptıktan sonra hiçbir problem yaşanmaz; Hadi yaşandı diyelim hakkınızı ilgili hukuk mahkemelirinde ararsınız.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol the best yani bi çözüm yolu var bunuda konusarak hallederiz isteyenler özelime mesaj bıraksın yavas yavas düşüncelerimizi paylasalım

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuşulduğu gibi resmi bir iş olacaksa sonuna kadar varım. Zaten böyle bir proje hep kafamdaydı, sizin dile getirmeniz iyi olmuş. İşin hukuki boyutlarını araştırıp bi başlangıç yapmak lazım.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet resmi noter huzurunda onaylatırız valla çok ta güzel olur. sevdik ve dstrenger de iyi arkadaşlarım zaten sorun problem olmaz. resmi olduktan sonra kimsede aksi bi hal iddia edemez. evet arkadaşlar katılımcıların msn lerini bi yerde toplayıp konuşmak lazım toplantı şeklinde bişey.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani herkez fikrini ortaya koysun bi baslangıc yapalım karar verip niye internet pastasından buyuk bi dlim almıyoruz birleşerek yapılmıcak bi iş değil bence

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki hangi şehirlerdesiniz? Ben izmir. Bu konuda ciddi olanlar profillerine şehirlerini ekleyebilirler. Ama dediğiniz gibi bi msn toplantısı daha iyi olur sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5