İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlara iş :)

A

Amanha

Misafir
evet arkadaşlar ufak bir yöntem ile 1 günde 1 iş alabilirsiniz tabi biraz sabır gerekıyor

bir text dosyası hazırlayın

ve google.com a girin yapım aşamasında kelimesini aratın ve binlerce sayfa çıkar ordan girip firmalara mail atın

genelde %30 webmasterlar işi alır ve çok geç yapar bu oalyda firma sahibini sinirlendirir firma sahiplerinin size dönme ihtimali %50 dir. yinede denemekte fayda var bence
iyi çalışmalar

iş çıakrsa primimi isterim :p

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mantıklı değil..
yapım aşamasında olan bir sitenin mail adresini nereden bulacaksın?sayfada yazmaz genelde.
2- bu tür sayfalar zaten hazırlanmaktadır başka firmalar - kişiler tarafından
3- uzun süre yapım aşamasında kalmış ise, bilki kazık yemiştir ve sitesi ortada kalmıştır. yapacak kişi buhar olup uçmuştur ( böyle çok site var ) . E bu sitenin sahibi de kalkıp tanımadığı birinden aldığı mail ile işe girmez. dili yanmıştır:)

Sonuçta bu yöntem hiç mantıklı değil. zaman kaybı olur

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
favorites' Alıntı:
mantıklı değil..
yapım aşamasında olan bir sitenin mail adresini nereden bulacaksın?sayfada yazmaz genelde.
3- uzun süre yapım aşamasında kalmış ise, bilki kazık yemiştir ve sitesi ortada kalmıştır. yapacak kişi buhar olup uçmuştur ( böyle çok site var ) . E bu sitenin sahibi de kalkıp tanımadığı birinden aldığı mail ile işe girmez. dili yanmıştır:)

kesinlikle katılıyorum.. +++++10000

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
favorites' Alıntı:
mantıklı değil..

mail adreslerini domaine whois çekerek bulabilirsiniz.. Çoğu site domainini almakta ama tasarım firmalarından gelen yüksek fiyatlar yada firmalara ulaşamaması yüzünden site yapdıramamakdadır ve o şekilde kalmışdır.Ben başlığı açan arkadaşımıza katılıyorum.Freelance çalışan arkadaşlar, firmalaradan daha iyi ve ucuz teklif verecekleri için bu yöntemle çok iş alabilirler.Şahsen ben epeyce aldım.

A

Amanha

Misafir
beceriksiz_acemi' Alıntı:
mail adreslerini domaine whois çekerek bulabilirsiniz.. Çoğu site domainini almakta ama tasarım firmalarından gelen yüksek fiyatlar yada firmalara ulaşamaması yüzünden site yapdıramamakdadır ve o şekilde kalmışdır.Ben başlığı açan arkadaşımıza katılıyorum.Freelance çalışan arkadaşlar, firmalaradan daha iyi ve ucuz teklif verecekleri için bu yöntemle çok iş alabilirler.Şahsen ben epeyce aldım.

ewt bende 1hafta içinde 2tane kendi şehrimden aldım bence deneyin 300 400 ytlye 5 6 sayfalık siteler yapmakla birşey kayıp edilmez

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
beceriksiz_acemi' Alıntı:
:) bende buna kesinlikle katılıyorum+199999

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5