İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlara yeni bir servis!

O

OakLyn

Misafir
Arkadaşlar http://www.yonver.com domain yönlendirme servisi olarak hizmetinize sunulmuştur. Gelişim için her türlü görüşe açığız. İlginizi bekliyoruz.

S

Sticks

Misafir
Yeni kurmuş olduğun(uz) bu sistem adına sizi tebrik ederim ve güzel uzantılar da var. Umarım istediğiniz başarıyı ve çok iyi bir şekilde bu pazarda güzel bir konum elde edersiniz. Tasarımı sade tutmuşsun ve buda sitenin hızlı açılması açısından da güzel ve başarılı olmuş.

Hayırlı olsun ve kolay gelsin.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tebrıkler gerçekden çok iyi uzantılarınız var :) umarım başarılı olursunuz...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba.
Site sanırım QJES (Burhan) iLe Erdem'e ait. QJES'i eskiden beri tanırım. O Beni pek tanımaz. Guzel bir proje olmus. Yalnız arkadaslara pek katılmadıgım bir nokta var. Buda uzantılar. Daha fazla olması yararınıza olacaktır.
Saygılar.

O

OakLyn

Misafir
İlginiz için teşekkürler. Uzantılarımıza günden güne yenilerini ekliyoruz.

Z

zeynelkoc

Misafir
uzantılar gerçekten güzel

Türk internetine katkıda bulunan her proje gibi bunun da desteklenmesi gerekiyor bence

güzel çalışma tebrikler.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Uzantılar hakkında elimden geldiğince size fikir vermeye calisirim..
Bende guzel bir domain var. Bu is icin ideal. Ancak ne yazıkki bu domain'de benim icin cok degerli ...
Domain ismi'mi :
Sevenler.net
Muzik.Sevenler.net
Kitap.sevenler.net
Tarkan.Sevenler.Net
Sohbet.Sevenler.Net vs vs..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Site çok yavaş açılıyor. İyi bir proje, başarılar dilerim.

O

OakLyn

Misafir
Domain eklentilerini yapıyoruz. Çok yakında geniş domain içeriğini sunacağız. Bugün 18 yeni domaini ekleyeceğiz.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Title da bedava yönlendirme servisi filan yaziyor kullanicinin istediği title çıksa daha iyi olur diy e düşünüyorum?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
mavilim' Alıntı:
Title da bedava yönlendirme servisi filan yaziyor kullanicinin istediği title çıksa daha iyi olur diy e düşünüyorum?
Onu boşverde ;
Bugün senin Dogum Gününmüs Mavilim...
Doğum Günün Kutlu Olsun.. Iyiki Varsın.. Iyiki Dogmussun..
Nice Yıllara...

Z

zeynelkoc

Misafir
size tavsiyem .biz domainleri ile çok güzel uzantılar bulunabiliyor biraz araştırın çok güzel isimler bulacağınıza eminim

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS' Alıntı:
Onu boşverde ;
Bugün senin Dogum Gününmüs Mavilim...
Doğum Günün Kutlu Olsun.. Iyiki Varsın.. Iyiki Dogmussun..
Nice Yıllara...
Çok Sağol :)

W

Whiteen

Misafir
Gerçekten güzel bir proje umarım iler ki günlerde başka dillerde de hizmet verirsiniz.

O

OakLyn

Misafir
Önümüzdeki günlerde bizce uygun olan görüşlerinizi uygulayacağız. Önerileriniz için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5