İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterler ın dikkatine!!!

ibrahim982

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıda liste halinde verilmiş olan domain adları için tasarımcılar aranmaktadır. Tasarımcılar aynı zamanda da sitenin editörü olup sitenin tasarımından sonraki aşamalarında güncellemeleri yapacak ve şirketimizin diğer web işlerinide yapma imkanı bulacaklardır. Şimdiden söyleme gereği duydum, astronomik tekliflerde bulunmayınız, emeğinizin karşılığını isteyiniz. Çünkü unutmayınızki firmamız 10 yıldır bu işlerle uğraşıyor ve yanımızda da çalışan elemanlarımız mevcut, ancak yetersiz kaldığımız durumlarda ek insan gücü yönünden böyle bir uygulamaya gittik.

Tekliftede nasıl bulunacağınız konusuna gelince aşağıda bulunan domain ismlerinden birini seçip bize bu konuda çalışma yapmaya başladığınızı ve bir cv nizi [email protected] adresine yollamanız başlangıç için yeterli sonra ise yapacağınız sitenin ana sayfasını tasarlayıp (demo niteliğinde) yine yukarıdaki mail adresine yollamanız yeterli.

DOMAIN LİSTEMİZ:
itirafediyorum.com
ziyaretci.net
siyasitansiyon.com
elitcizgi.com
alomesaj.com
sporvizyon.net
bolgerehberi.com
siyasetgundemi.com
dalkavuk.com
emlakcilar.com
rehberi.org

İBRAHİM BÜYÜKERDEM
MEGANORM BİLİŞİM VE WEB HİZMETLERİ BİLİŞİM SORUMLUSU

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5