İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterler lütfen okuyun önemli..

T

tanerkunter

Misafir
Ya arkadaslar ben sizleri anlamiyorum,bazi seylerde,haksizliklarda sesinizi bir anda hep beraber yükseltebiliyorsunuzda gözünüzün önünde listede oynan oyun hakkinda kimse yazmiyor,linkci.com sitesi zaten ordan buradan calinti bir site,piyasaya cikti ertesi gün 3-4 bin hit aldi,neyse bu siteyi gectim,bir arkadasda linksitesi.com u acmis saolsun,yasaksiz linkler diye baslikta atmis,bakiyorum su iki siteyi actim önümde suan,ula hersey ayni,linksitesi.com linkci.com u almis kopyalamis aynen,ayrica girin bakin,iki sitede de fikralar var,linksitesi.com daki fikralar 1 ile linkci.com fikralar 1 ayni :)))

Valla sanirim hepinizin cikari var bu isten,oh valla hit icin hileye ückagida gözyumun,helal sizlere!!böyle devam Türk internetinin kurtaricilari sizi..Bu sekilde daha devam ederse internet dünyasinda kalite olarak Kenya nin bile gerisine düsücez,ne saygi var ne yüz var...Bu sekilde hazira yatanlar allahlarindan bulsun..

T

tanerkunter

Misafir
ne o,isinize mi gelmedi bu siteler hakkinda dogrulari söylemem,neyse benim icin mühim degil--

Allah a emanet olun

S

Sticks

Misafir
Peki Taner arkadaşım ,
Mantıklı birşey söylemişsin tebrik ederim. Bu konu beni ilgilendirmez yani bir türk sitesinin sahtekarcılığı bu yüzden ben birşey yapmıyorum konu ile ilgili.

Peki taner sen bu konu ile ilgili bir harekete geçtin mi ?
Varmı bu konuya bir yararın ?

M

MeTeHaN83

Misafir
hayır ertesi gün binlerce hitle başladı sözüne katılmıyorum.geçen sene linkcii.sitemynet com adıydı. webmaster bölümüne girerdim.halen bakarım.ziyaretçisi azdı.ama öbür linksitesi.com ise görünüm kaynak tümünü seç kopyala, sonra kendi indexinde yapıştır.sonra bi kaç düzeltme işte sana 5 dk da site.ayıp yaw.bu kadarınıda yapan birinde artık yüz namına bişi yok demektir.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizde bence bunlarin aynilarindan yapalim da gorsunler onlar,sahsen ben basladim ise aynisindan birkac site yapmazsam yani....

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isim tavsiye edin lutfen bana bu konuda,bekliyorum arkadaslar,acicam aksama kadar bu siteyi ve paso her sayfasinda kendi web sitelerimi pop up acicam,hatta sizinkileri de

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5