İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterler Yüksek Kazanç ve Zamanında Ödeme

G

greencard

Misafir
www.greencardturkiye.net
Ortaklık sistemine üye olarak yüksek oranda komisyon kazanabilirsiniz.
Kazandığınız komisyonlar her ayın 1-5 arasında hiçbir kesinti ve gecikmeye uğramadan hesabınıza aktarılır.

Önerdiğimiz bu satış ortaklığının amacı, sitemizin nitelikli Türkçe içeriğe sahip web sitelerinde görünürlüğünü artırmak; böylelikle marka bilinirliğini yükseltmek; Sitenizde mevcut reklam alanlarımıza (banner) tıklayarak gelen ziyaretçilerin sitemizden Greencard başvurularını yapmaya teşvik etmek ve sitemizden yapınlan başvuruları artırarak bunu sağlamaya katkıda bulunan partner siteleri, kazancımıza ortak etmektir

YÜKSEK SATIŞ ORTAKLIĞI KOMİSYONU

Web Sitenizde yayınladığınız mevcut reklam alanlarımızdan bize gönderdiğiniz kullanıcıların yapacağı Greencard başvurularından, hizmet bedelinin ( 40 YTL ) %10' u ile %30 u arasında yüksek komisyon ücreti kazanacaksınız

1 - 100 KAYIT İÇİN KAZANILACAK KOMİSYON : % 10
101 - 200 KAYIT İÇİN KAZANILACAK KOMİSYON : % 15
201 - 300 KAYIT İÇİN KAZANILACAK KOMİSYON : % 20
301 - 500 KAYIT İÇİN KAZANILACAK KOMİSYON : % 30

ÖDEMER NASIL YAPILIYOR ÖDEMELERİMİ GÖREBİLİRMİYİM?

Ödemeler partner yönetim panelimize üyeliğinizi takip eden her ayın 1-5' i arasında kayıt formunda belirttiğiniz banka Hesabına EFT ile aktarılır, ödeme sırasında herhangi bir şekilde masraf komisyon vs. kesilmez . Banka hesap bilgilerinizi istediğiniz zaman Partner Yönetim Panelinden güncelleyebilirsiniz.

Ödemelerinizi yönetim panelinden, tüm ayrıntıları ile ( başvuru tarihi, ödeme tarihi, Tutar, yüzdelik pay, kazanç, toplam kazanç ) takip edebilir, ödeme tarihini ve ödemenizin yapılıp yapılmadığını görebilirsiniz.

www.greencardturkiye.net

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse güvenmiyor artık böyle sitelere, kendi yagınla kavrulman senin icin en ideali olacaktır... piyasada yesil-kart.com varken kim niye sizi tercih etsin?
eskisi kadar da kazanırmıyor zaten, piyasa doydu greencard a, zibil gibi hergun biri cıkıyor.

+ konu yanlıs yere acılmıs, adsense ile ne alakası var bunun?
+ şirket mirket odlugunu da sanmıyorum, oh ne ala memleket ya,
sadece msn adresini vermekle olmuyor. piyasadaki mevcut sirketlerin, vergi verenlerin, durustce is yapmaya calısanların itibarına yazık. :mad:

p.s: arkadaslar ayrıca sirket olmayan bir sitenin varsa (goremdim) duzenlemis oldugu, sozlesme belgesinin hic bir hukuki tarafı yoktur.

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemini kullanan siteler hangileri?
buna buyuk siteler ornek verebilirmisiniz?

ben yesil-kart.com icin mynet ntvmsnbc superonline diyebilirim mesela

sizin yesil-kart bayisi olmadiginiz ne malum orada ayni basvuru 23 milyon? siz 40 milyona yapiyorsunuz.
bu forum cok genis bir yer herkes okuyor bu sorularin cevabini vererek saglam bir izlenim yarabilirsiniz tabi vermek zorunda da degilsiniz.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence konu daha fazla uzamadan kitlenmeli, ya goz gore gore boyle insanlar gelip üye oluyor, bunun bi sistemi olmalı... hayır, onca masraf yapıp şirket kuranların bu işi dürüst bi sekilde yapanların ne sucu var o zaman anlamıyorum ki. bu iş bu kadar kolay mı ya...tek bir websitesi kur sirket süsü ver olsun bitsin

A

altar

Misafir
drstranger' Alıntı:
bence konu daha fazla uzamadan kitlenmeli, ya goz gore gore boyle insanlar gelip üye oluyor, bunun bi sistemi olmalı... hayır, onca masraf yapıp şirket kuranların bu işi dürüst bi sekilde yapanların ne sucu var o zaman anlamıyorum ki. bu iş bu kadar kolay mı ya...tek bir websitesi kur sirket süsü ver olsun bitsin

adamım zaten akıl var mantık var, hangi büyük şirket gelipte bir forumda reklam yapmaya çalışır, böyle alçaltıcı bişey olabilirmi.

E

European

Misafir
niye olmasın ya alla alla alemsin ha :)
en güzel reklam alanı forumlar aslında
haa bu grerencard güven limi, orası tartışılır :p

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şirket olduguna dair güvence versin isterse, en olmadık yerde reklam acsın... bu arada illa amerikaya gitmek isteyenler imzama tıklasın :p

+ simdi buraya üye oldun: hadi bi kac basvuru yaptın paranı da aldın

yarın oburgun sorun cıktı, alamadın e o zaman ne olacak?, bi cok insan madur olacak, sonra kime gidecen hadi bürosu olsa anlarım.

yesil-kart ın (kos un dedigine gore) istanbulda buyuk bir burosu var, tabelası var yani adamlar bu isi gercekten ciddiye almıslar.

ben altar ve relax ne düsünuyorsa benzerini dusunuyorum.

bi ise bulasıyorsan gercekten ne gerektiriyorsa onu yapacaksın, kimsenin kimseyi kandırmaya da hakkı yok.

ben buna bozuldum biraz. Yoksa kimse ile alıpveremedigim yok, lütfen yanlıs anlasılmasın. the end.

A

altar

Misafir
dostum senin site artık y harfine bastığım anda çıkıyor :D her gün girmekten. Neyse sen beni amerika'ya değil norveç'e gönder :D black metal'i anavatanında dinleyelim biraz :D

drstranger' Alıntı:
şirket olduguna dair güvence versin isterse, en olmadık yerde reklam acsın... bu arada illa amerikaya gitmek isteyenler imzama tıklasın :p

+ simdi buraya üye oldun: hadi bi kac basvuru yaptın paranı da aldın

yarın oburgun sorun cıktı, alamadın e o zaman ne olacak?, bi cok insan madur olacak

ben altar ve relax ne düsünuyorsa benzerini dusunuyorum.

bi ise bulasıyorsan gercekten ne gerektiriyorsa onu yapacaksın, kimsenin kimseyi kandırmaya da hakkı yok.

ben buna bozuldum biraz. Yoksa kimse ile alıpveremedigim yok, lütfen yanlıs anlasılmasın. the end.

B

By-e

Misafir
altar' Alıntı:
adamım zaten akıl var mantık var, hangi büyük şirket gelipte bir forumda reklam yapmaya çalışır, böyle alçaltıcı bişey olabilirmi.

Bunun şirketler için alçaltıcı birşey olduğunu düşünmüyorum, fakat yesil-kart varken kimse burayı kullanmaz. En azından bu forumdakiler.

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu basligi uzerinden 6 saat gecti ama ilani birakan kisi hala gelmis bakmis degil ne oldu ne dediler diye belki gelip hic boyle bir sey yazmasa daha iyi olacakti simdi guvenenlerde guvenmiyor
ha gelipte sorulara cevap verirse bizi ihya eder o ayri tabiki

B

Bedavalar-Net

Misafir
relax arkadasim o kisiyi tanimam ancak bana sorarsan:

Webmasterlerin yogun olarak bulundugu bir alan olan iyinet.com forumuna böyle bir sitenin acildigini duyurmak amaciyla girip,sitesini tanitip cikmistir.Eger zaten ciddi birsey olmasaydi burada takilir bizlerle tartismaya girerdi ;) Ha ben yesil kart olayina girermiyim,girmem,ben sevmiyorum öyle yok üye yapicaksinda para kazanacaksin islerini(kendi adima)

M

murme

Misafir
arkadaş kaçti yeşilkart başvurusu bedava ayrica size yeşilkart başvurusu için www.mezun.com öneririm ortaklık programlarıda var ben burdan başvurdum green card a 20milyondu faturamıda adresime yolladilar

M

M@latyæsporlu

Misafir
valla yeşilkart olayı bana ters öyle benim sitemde amerikan mamerikan bayrağı sallanamaz.. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5