İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webmasterlerin sitemiz hakkındaki görüşleri

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar Türkiyede belkide benzeri olmayan ( varsada ben görmedim ) bir toplist geliştirdik. Sitemize yollanan hitlere göre sıralama yapıyor. En çok hit yollayan site üste çıkıyor ve üstte oluncada yüksek hit alıyor. Sıralama haftalık değişiyor. Yani hitler haftalık sıfırlanıyor. Fakat yinede yan kısımda günlük yollanan hitlerde belirtiliyor. Buraya kadar güzeldi fakat bir yerde kaldık.

Örneğin pr5 olan bir site bize 20 hit yolladı : 5 x 20 = 100
pr3 olan bir site bize 30 hit yolladı : 3 x 30 = 90

Sıralamayı bu şekilmi yapsak yoksa diğer türlü PR olayını katmadanmı yapsak hoş olur. Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum. Sitemiz test aşamasındadır ve Türk Webmasterlerinden bu projeye destek olmalarını istiyorum. Birkaç aya kadar çok yüksek hitler alacağımızdan eminim. Çok iyi sitelere reklam verilecek site tamamlanınca ve günlük 100 lerce hit yollanacak webmaster sitelerine...

Saygılarımla. Görüşlerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5