İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlik adına Utandım

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nie böle bi konu actınız Diyeceksiniz tabiki yapılan bi rezilligi sizlerede göstermek istedim belki utanırda bidaha böle bişey yapmaz xxxxxxx
Evet bu sitenin sahibi sayın arkadas sitesine bi kız hakkında kötü sözler sarf edip karalamıs ve video görüntülerini atmıs absürt tabiki. herneyse aslında böle bişey yok videoyu izle diosun sunucusunun mirc programını indiriyor siteye giren herkesin ana sayfası direk sohbet20.net olrak degisiyor ve sacma sapan toplistlerede üye olup ortalıgı iyice berbat etmiş Ben diorum bizim Türk webmasterimiz bu kadar düştümü Umarım bu yazıyı görüp utanır ve yaptıgı hatayı düzeltir Bir kac user gelicek diye degmez

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADRESE GİRMEYİN !

Eğer, internet explorer kullanıyor, antivirüs kullanmıyorsanız bahsi geçen siteye girmeyin.

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet explorer kullanır ve anti virüs kullanmıyorum Merak etme bişey olmadı

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
virüs var sitedee!
siteye girenler hemen virüs taraması yaptırsın..

bunu yapan webmaster arkadaşımızı şiddetle kınıyorum..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitede exploid var korumasız bilgisayarlara bulaşıyor.. bu sayede siz istemesenizde site sahibine amme hizmeti etmiş oluyorsunuz. konudaki linki kaldırısan sevinirim.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki pc'me herhangi bir zarar geliyormu bu exploid sayesinde?

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
girdim bile:(

arkadaş bari uyarıdan sonra adresi verseydin.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben exploidi ne diye aratmalıyım? scan yapacak kadar zamanım yok..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet kaspersky tek gecerim. bu işi en iyi ruslar bilir :) Bu arada o tarz siteler cogaldı . google un bunları anlayan bot bulup filtrelemesi ii olur - cunku hala google dan gidilen sitelerdede bu tarz acaip programlar cıkabilior. ozellikle mirc ve mp3 siteleri.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ad-Aware SE personel adlı programla tarattım bilgisayarı. Buldu bir şeyler...Arkadaş, adresi silerse iyi olur. ac66 gibi silinmeyen bir virüste olabilirdi:(

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google bunun yapılandırmasına başladı. bazı örnekleride arama sonuçlarında mevcut fazla değil 1 sene içinde googlenin çöp haline getirdiği interneti yine google kurtaracak. Umutla bekliyoruz.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bunlar Webmaster Değilki Site yapmayi Yeni Öğrenen ve Site Yaptiğinda Ne Yaparsam Daha Çok Kişi Girer Düşüncesinde Olan Kişiler.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oo daha neler var suunucusuna girenler "KIZ NEREDE" yazıyor kusra bakmada toplumumuz böyle abaza olduğu sürece bunlar artacaktır zamanında bende yapıyordum bunu iyide kullanıcı çekmiştim:)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Ne yazıkki internet ortamında Genel adı SPAM olan bu olayları yapmayan yok gibi. yapmıyorum diyenlerin bir çogununda imkanı olmadıgından yapmıyor sanırım. cok az etik degerlerini ön planda tutanlar hariç.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5