İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webofisi.Net İnternet Bilişim Hizmetleri

savi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firmamız Hakkında :
Firmamız Hatayın İskenderun ilçesinde grafik tasarım ve hosting hizmeti vermektedir.

İnternette www.webofisi.net adresleri üzerinden Webofisi.Net İnternet Bilişim Hizmetleri adı altında Web Tasarım, Web Hosting, Bayi Hosting, Domain vb. internet hizmetlerini müşterilerine sunmaktayız. Telekominikasyon kurumundan faaliyet belgemizide 2008 ayının altıncı ayında almış olup daha iyi hizmet için daha çok çalışmaya devam etmektedir

Hedefimiz müşterilerimize kaliteli, kesintisiz hizmeti sağlayabilmek ve ortaya çıkan teknik sorunlarda müşterilerimize en iyi teknik desteği, bilgilendirmeyi verebilemektir. Sorun çıktığında ortadan kaybolan değil, sorun çıktığında müşterisinin yanında olan bir firma olarak müşterilerimize güven aşılamak istiyoruz.

Webofisi.Net İnternet Bilişim Hizmetleri
Kurtuluş Mah. 75. Sk. No:7/A İskenderun / Hatay
Msn & Mail :[email protected]
Tel 532 737 58 03
505 910 97 97

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hayırlı olsun. Aramıza hoş geldin. Bu işin kurumsallaşmasını destekliyorum. Lakin yıllardır bu işi yapan biri olarak sana tavsiyelerim olsun; bir müşteri aldığında onun vebalini de almış oluyorsun. O yüzden kendi içinde adil bir yargılama mekanizman olsun. Müşterilerine haksızlık yapmamaya çalış. bunu yaparken kendine de haksızlık yaptırma. Eğer bir haksızlık olduğunu düşünüyorsan bunu ilgili kişiye açıkla ve kesin bir tavır koy. Hizmet sözleşmene sadık ol. Seçme olanağın varsa 21'den küçük müşteri alma. Burası gazino mu diyeceksin ama müşterilerin çoğalıp da kitleyi yönetme işine dönünce konu beni anlayacaksın. Dengesiz adamlarla iş yapma ki dengeyi koruyabilesin. Milleti msne alıştırma. Ben alıştırdım 4 msn yetmez oldu. bir telefon numarası ver ofiste olmadığında telefon pbx ise bir kanadı kendine yönlendir değilse ofiste de kimse yoksa direk yönlendir. Ofisinde terlik bulundur. Havalandırman iyi olsun. Çok kola içme göbek yapıyor. Çayı da abartma sinir yapıyor. Yaratıcılık zamanlarında rutin işler yapma yaratıcılıkla ilgili konularla ilgilen. Mesela ben en iyi programlarımı gece yazarım. Daha yüzlerce şey var ama... Dürüst ol, adil ol, işin en başında agresif ol yani işini koru ve sıkı çalış. Gözlerinden öperim. (Aklıma geçmiş gün geldi duygulandım ) :)

savi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun. Aramıza hoş geldin. Bu işin kurumsallaşmasını destekliyorum. Lakin yıllardır bu işi yapan biri olarak sana tavsiyelerim olsun; bir müşteri aldığında onun vebalini de almış oluyorsun. O yüzden kendi içinde adil bir yargılama mekanizman olsun. Müşterilerine haksızlık yapmamaya çalış. bunu yaparken kendine de haksızlık yaptırma. Eğer bir haksızlık olduğunu düşünüyorsan bunu ilgili kişiye açıkla ve kesin bir tavır koy. Hizmet sözleşmene sadık ol. Seçme olanağın varsa 21'den küçük müşteri alma. Burası gazino mu diyeceksin ama müşterilerin çoğalıp da kitleyi yönetme işine dönünce konu beni anlayacaksın. Dengesiz adamlarla iş yapma ki dengeyi koruyabilesin. Milleti msne alıştırma. Ben alıştırdım 4 msn yetmez oldu. bir telefon numarası ver ofiste olmadığında telefon pbx ise bir kanadı kendine yönlendir değilse ofiste de kimse yoksa direk yönlendir. Ofisinde terlik bulundur. Havalandırman iyi olsun. Çok kola içme göbek yapıyor. Çayı da abartma sinir yapıyor. Yaratıcılık zamanlarında rutin işler yapma yaratıcılıkla ilgili konularla ilgilen. Mesela ben en iyi programlarımı gece yazarım. Daha yüzlerce şey var ama... Dürüst ol, adil ol, işin en başında agresif ol yani işini koru ve sıkı çalış. Gözlerinden öperim. (Aklıma geçmiş gün geldi duygulandım ) :)

Fikirlerini benimle paylaştığın için teşekkür ederim LaTenT usta 2006 dan beri bu iş içindeyim söylediklerinde çok haklısın emin ol dikkate alacağım değerli düşüncelerini benimle paylaştığın için teşekkür ederim

hidonet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en azindan cikip $ok kampanya, acaip iyiyiz, turkiyenin en iyi hostingi, 100% uptime falan gibi palavralar sıkmamissin... benden de bir +...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5