İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Websahibi.com Hakkında?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir firmalarından biridir..
6 yıldır çalışıyorum sorunsuz..
Portföylerini incelersen 20.000+ hosting barındıklarını farkedebilirsin, bir o kadar da domain takibinde..

S

SanalBilgi

Misafir
"6 yıldır çalışıyorum sorunsuz.."

Bu yeterli aslında ancak hostbulda yorumlarının kapalı olması biraz kötü düşünce oluşturdu o kadar..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük bir firma olduğu için şikayetide bol olur ;)
Forum sayfalarındaki şikayet edenleri gördüm, host aldım forum kurmadınız bana demiş niye ilgilenmiyorsunuz :D
Tek eksiği bana hiç fatura göndermiyorlar ehe

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hız ve teknik destek çok iyi.
Fakat:
Geçen senelerde bir bayi paketi kullanıyordum, mynet'e mail engeli vardı, ne onlardan mail geliyor nede onlara mail yollanabiliyordu.Neyse dedim mynet olmasa da olur.fakat daha sonra sunucumda birçok hatalar olmaya başladı,bunada tamam dedim.En sonunda bi baktım sitelerim piyasada yok açılmıyor, sebebini sordum elektrik kesintisinden dolayı veri kaybı olmuş tekrar siteleri tanıtıp dosyalarımı geri yüklemem gerekiyormuş.Bu noktadan itibaren yurt dışına taşındım.
Şu an o problemler belki yoktur yine de tavsiye edebileceğim bir firma.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DC kuruyorsun ve elektrik kesintisinden zarar görüyorsun. Olacak iş değil bu...

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende websahibi kullanıyorum,sorunum yok şu anda.

ama bi ara hafta sonları serveri hep off oluyordu.

ama şu an sorun yok, tavsiye edilir.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden kullaniyordum.
Hizmet kalitesi kötü degildi ama cok iyi de degildi. Teknik destek bazen sorunlu veya sorunlar cözümsüz kaliyordu.
Bir ara bir sorunlar oldu db gitti dosyalar gitti, yedekleri de yoktu biraktim baska yerden reseller aldim. Simdiki yerden memnunum.

Ama websahibi hizli, bir deneyebilirsiniz.

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birkaç aya kadar datacenterinde güç kaynağı olmayan ve İzmirde elektrik kesintilerinde tümden herşeyi kapanan ve sunucularımız oradayken bir kaç sefer sistem çökmesine neden olan yer.

Murat bey haricinde kimseden ilgi ve destek alamazsınız ayrıca destek için çalışanlar sizden ücret isterler.

Elektrik ve destek dışında fena sayılmazlar.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Böyle bir firmanın nasıl bu kadar satış yaptığına inanamıyorum açıkcası. Sunucu kiralama konusunda çalışan arkadaşlarım vardı pek memnun değillerdi. Sahibi ilgili bir insan yukarıdada belirtildiği gibi DC problemleri olmasa daha iyi olurdu.

mural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Genelde hizmetleri iyi. Sitesindeki Teknik desteği malesef herzaman kapalı. Fakat kullanıcı paneline giripte herhangi bir sorununuzu yazdığınız taktirde ilk bir veya iki saat içinde cevaplandırıyorlar

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
20.000+ hosting barındıklarını farkedebilirsin

Büyük bir firma olduğu doğru ama 20.000+ site barındırdığı biraz fazla abartı olmuş galiba.
İşte istatistik budur.

websahibi.com Turkey 7.234

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yaklaşık 2.5 yıl önce bir adet yurtiçi sunucu kiralamak istemiştim. Ücreti karttan çektiler, akâbinde ne server geldi, ne de başka birşey..

Mail ile o kadar bilgilendirme yaptık kendilerine, cevap dahi gelmedi.

O gün bu-gündür uzak dururum o firmadan.

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aktifshell aracılıgı ile websahibi.com'dan dedicated almıştım. Birgün dedicated kapandı bende hemen arayıp ne oldugunu sordum. Gelen cevap: Sitenize DDOS çektiler ve bizde makinanızı kapattık. Parayı geri alma şansımda yokmuş.. Halbuki parayı ödeyeli ve makine açılalı daha 5-6 gün olmuştu. :)

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış bilmiyorsam Murat Bey olması lazım, tam emin değilim.

Zamanında 1.5 sene kadar WebSahibi ile çalışmıştık. Çeşitli nedenlerden ötürü 8 sunucu değiştim. Kendi DC'lerinde değildi sunucuları, ABD lokasyonlu çeşitli firmalardaydı fakat her ay taşınma yaşıyorduk ve ne kadar büyük bir problem olduğunu siz de tahmin edebiliyorsunuzdur. Almanya'ya geçtikten sonra problemin nasıl bir şey olduğunu unuttum çok şükür. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi