İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webservis ?

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle yorum için teşekkür ederim,

1- İstatistiklerimiz her geçen gün yenisi ekleniyor, yenileniyor..
2- Bannerimiz ise mecburi olarak o boyutlarda çünkü hemen hemen toplistlerde bir standart oluşturulmuş durumda 80x31 ve eski versiyonumuzda grafik üzerine yazdırıyorduk ki bu sunucu açısından çok yorucu bir iş oluyordu, bizde JS ve HTML ile daha rahat bir yöntem seçtik.

NOT: Bu yazıları yazmadan önce üyelerin Grafik Türü'nü değiştirebilmeleri için yeni bir bölüm daha Üye Panel'e eklendi, ziyaretçilerin ülkeleri ip'den alınıyor ayrıca işletim sistemlerinde kullanılan dil eklendi, referrer için farklı bir yöntem kullanılarak full url'nin alınması sağlandı, vs.. Mümkün olduğunca gece 00:00-03:00 arası çalışmalar yapıyorum ki üye siteler etkilenmesin. Her geçen gün bir yenilik daha ekleniyor. Alt yapı olarak 1 ayımı aldı ve sağlam bir altyapıya sahip olduğu için geliştirilmeye gayet açık bir sistem.. Görselliğe de elimden geldiğince önem vermeye çalıştım. İnşallah ileriki günlerde sizde eklenen yenilikler ile bunları hissedeceksiniz.

Saygılarımla..

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda Türkiye ile ileride Dünya ile yarışacağız..

Zaman, Sabır, Emek ve en önemlisi Destek..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ZeuQma' Alıntı:
Şuanda Türkiye ile ileride Dünya ile yarışacağız..

Zaman, Sabır, Emek ve en önemlisi Destek..

arkadaşım çok legalparalı bir cümle kurmuşsun, bu işlerde yeni olup olmadıgını bilmiyorum ama bazen dünya ile yarışmak için akıldan önce para gerekiyor :eek:

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yoktur' Alıntı:
arkadaşım çok legalparalı bir cümle kurmuşsun, bu işlerde yeni olup olmadıgını bilmiyorum ama bazen dünya ile yarışmak için akıldan önce para gerekiyor :eek:

bu cümlelene katılmadan edemicem :p para herşeyden önce geliyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ondermy' Alıntı:
hiti nerden geldigini soylemek zorunda degilim ama site adresimi vereyim trmuzik.info sitemi inceleyebilirsin silinmesi için bi sebeb varmi ? suan iyinet.com da 15. sirada webservisde 16. idim sildiler saolsunlar.

selam sitenin neden listeden cıkartıldıgını sen daha iyi biliyordun ve hatanı analdın ve kaldırdın linki demi.. sonra geri listeye girdin ??

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur,
Permission,

Sizlere katılıyorum, sabah kahvaltısı bile belirli bir bütçe gerektirir ama restaurant açmak kadar büyük bir bütçe olmadığı kesin..

İstatistik servisi için en önemli 2 şeyden biri sunucu performansı ve süreklilik. Şimdilik en az 1 yıl götürecek kadar güçlü bir hosting'imiz var fakat ileride kendi dedicated'imize geçebiliriz..

Saygılar, sevgiler..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ZeuQma

Her daim ;
- Sitem oldugu surece
- Sitelerim Acik oldugu surece
- Yasadigim surece

Sitelerimi Sitene Kaydetmek ve Toplistine Katilmak Benim Icin Buyuk Bir Sereftir.

Eline Canina Saglik ...

Iyi calismalar ...

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Kernel32 çok teşekkür ederim, emin olabilirsin ki bu yazdıklarını yapmasan bile inanılmaz güzel duygular hissetmemi sağladın, tekrar teşekkür ederim.

Saygılar..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
dışarıdan fikir istediniz söyledim. tekrar söylüyorum Türkiye'de yarışmak için o bannerla iş yapamazsınız. alternatif olarak nedstats benzeri birşey yapın derim.. mesela üst solda A harfi var onu küçültebilirsiniz.. + hit sayısını tekrar düzenleyin..

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu o "A" bana realist toplist'i nin "R" sini hatırlatıyor. Değiştirsen iyi oluş şu "A" yı

Bu arada şu küçük arama.us yazan bannerlarınız çok hoş ve sempatik geldi bana öyle acayip yer kaplamamalarıda güzel bence.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu bayağı değişmiş webservisden arama sıtesıne kaymış,

ben webservısı kullandım yılalrca son 2 ayda hep ilk 20 deydım ne bır uyarı yazısı aldım ende banlandı çıakrıldım fılan gunde 300 yolluyordu ıyı bır toplist bence kalıtesı ıyı dıye düşünüyorum her açtığım sıteyı ılk kaydettığım ilk 3 sıteden bırısı webservis arada olur sonucda her şeyın br sebebı vardır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi