İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webservis ?

ondermy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar bu webservis kafasina gore uye mi siliyor ben bugun ilk10 a girdim uyeligimi silmisler vede neden silindigine dair bi mail filanda gelmedi helal olsun valla ne diyim

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlar böyleler ilk 10 a girince silerler.
Kullanmayın bırakın bizler olmadan onlar koca bir SIFIR !

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katılmıyorum... Mustafa bey ile binlerce insan çalışıyor ve hepsi memnun.. Bende webservis ile çalışıyorum ve inanılmaz memnunum kendilerinden.. Hatayı biraz kendinzde arayın.. Bi şe olmasa üyeliğiniz silinmez.. o hiti nerden aldınız??

ondermy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiti nerden geldigini soylemek zorunda degilim ama site adresimi vereyim trmuzik.info sitemi inceleyebilirsin silinmesi için bi sebeb varmi ? suan iyinet.com da 15. sirada webservisde 16. idim sildiler saolsunlar.

A

..::aTi::..

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:
Katılmıyorum... Mustafa bey ile binlerce insan çalışıyor ve hepsi memnun.. Bende webservis ile çalışıyorum ve inanılmaz memnunum kendilerinden.. Hatayı biraz kendinzde arayın.. Bi şe olmasa üyeliğiniz silinmez.. o hiti nerden aldınız??

herkeze aynı muamele yapılmıyor ama kontrol edebilirsiniz listeyi..

ben sadece zirve100 ü kullanıyorum ve adamlar hakkaten çıkarmıyorlar hergün ilk 2 deyim ve çıkarmadılar nezamandır. İlgisiz hayatta kullanmam diyordum ama ummadık taş baş yardı diyebiliriz. Gerçekten ne anormal hit düşüşleri oldu burdaki gibi nede webserviste olduğu gibi listeden çıkarma.
www.zirve100.com (hakedene baclink kazandırmak istedim ;) )

klarnet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webservis Sanirim Ustteki Sürekli Birinci olan Sitelerine çalişiyor Sanirim.. Ama Olsun Biz kalitemizi belli ettik.. iyi bir imajimiz var.. webservisi istatistik olarak tutuyorduk. olsada sorun değil olmasada..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dertlerin kalkinca saha bir sitem yolla webservise gorecek gunler var daha aldirma gonul aldirma gonul aldirma. Gorecek gunler var daha aldirma gonul aldirma aldirma gonul aldirma gonul aldirma...

Aldirmayin arkadaslar gorecek gunler var daha ...

klarnet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok yaw Bir Ton Açıkları var.. Once oNlari kapasinlar sayac kodlarinda hile yapmayi iyi biliyor.. cep telefonu ayagına text reklam koyuyorlar sitelerine.. Googleda yer almak için.... webservis.com.tr nin reklamini yapıyorlar

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk 10 degil ama ilk 30 'a girdim ama atilmadim. Bakalim ilk 10 'a girersek ne olacak.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence webservis cok kaliteli bir toplist şuanda Türkiyede en iyi toplistlerden birisi acıkcası herkeze birşeyler olunca hemen kötülüyorsunuz benim sitem 15 gün yayınlanmadı ama webservisde pes etmedim ve mailler yolladım ve yeniden topliste katıldım sizde biraz caba gösterin herşey yawaş yawaş olur.

Aslında en iyisi toplist'sizdir Sevginehri en güzelini yapıyorum bende yapmaya çalışıcam ama benim sitem html olduğundan uğraşmak zor geliyor sürüsüyle sayfa var hepsiyle uğraşmak adama koyuyor.. Hemde evindede bilgisayarın yoksa...

Neyse iyi çalışmalar..

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar reklam gibi olmasın ama www.arama.us'u hiç denediniz mi? Yeni fakat 2. toplist sitemiz ve 1. toplistte büyük tecrübelerimiz oldu..

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteniz onaylandı.

Birçok toplist'de email onayının bile olmadığını gördüm, hatta aynı toplist'e 2 defa bile üye olurken web sitesi kayıtlı olduğu halde sormadı bile..

Sistem tamamen benim tarafımdan geliştirildi ve hala da geliştirilmeye devam ediliyor, en iyisi ve en güzeli için çabalıyorum, inşallah zamanla da hakettiği yere gelecek..

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ip adresi üzerinden ülkelerin belirlenmesinin yanında artık ziyaretçilerin kullandıkları dil de kaydedilmeye başlandı (3 dakika önce). Bu sebepten dolayı eski verilerde dil bloğuna ait satırlarda "??" görünecektir, yeni kayıtlarda ise ziyaretçi dili gelecektir, bilgilerinize..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arama.us'u denedim evet çok güzel. kullanımı rahat ancak webservis istatistikleriyle kıyaslandığında bayağı bir aşağı gösteriyor.. onun dışında bannerınız iyi olmamış. + nedstats gibi ufak bir banner yapsanız harika olacak, toplisti bırakın sadece sayaç olayı herkesin aradığı birşey sanıyorum..
yorumlarınızı bekliyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5