İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webservisde cozuttu

B

besiktaslim

Misafir
webservis istatistiklerine güvenen kaç kişi var ?

ben hit gönderen siteleri oradan takip ediyordum ama başka biyerden bakmak istiyorum artık çünkü sedo.com dan eklediğim sayaç (ki bunun zaten az saydığı bilinir :)) saat 01:20 gibi sıfırlanıyor.

webservis artık hit gönderenler bölümünde biraz tuhaflık gösteriyor ve en önemli noktada 01:20 de sıfırlanan sedo sayacı webservisi geçmek üzere :D sedo şu anda serverdaki istatistik bilgilerine yakın sonuç veriyor. bu tarzda hangi sistem sizin hoşunuza gitti yabancı olabilir.

ankette yapalım ozaman hangisi daha güvenilir bilgi veriyor size göre

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitenin log dosyasını indir hergün.Eger cpanel varsa orada raws log bölümünden indirirsin.

http://www.bitstrike.com/analyzer/screenshots.php ( kendi kategorisinin en iyisi bu programdır.Ve google için özel menüsü olan tek program)

bu program indir kur ve analiz et log dosyalarını.
Google ne zaman gelmiş
Google kaçta gelmiş.
Google kaç kez gelmiş
Google hangi saylarını gezmiş
Google nerede takılmış indexleyememiş
her şeyi ögreniyorsun.
Günlük
saattlik
haftalık
ziyaretçi analizini yapıyor,
hangi arama motorlarında, hangi kelimelerden gelmişler
ziyaretçiler hangi sayfalarında, ne kadar süre kalıyor.
her şeyi böyle ayrınıtılı ve istatistikli ögrenmek varken.

Niye gidip salak sulak toplitlere üye olup sitemin açılışını yavaşlatacam :p

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
http://www.google.com.tr/search?hl=tr diye listeliyor webservis bi kaçtanede arama motorları sayfasında hangi kelimeden geldiğini yazıyor.

çok salakça bir soru ama bu webservisten mi kaynaklanıyor googleden mi? yani hangi kelimeleri arayarak benim sayfaya geldiklerini artık webservismi göstermiyor google mi?

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu program nasıl kullanılıyor anlatır mısınız ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi