İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Website ziyaretçi programı % 100 Etkili

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
may programı kullanmadan nasıl böyle bir kanıya varıyorsun... yapabiliyorsan getir daha iyisini herkes kullansın bundan en iyisini yapamazsın çünkü iddia ediyorum en iyilerinden biridir bu program... senin bu yaptığın sadece konu baltalama....zaten biz toplum olarak başarılı bir iş yaptıkmı başkaları kıskanmalarından dolayı kötüler bu bir gerçek.....

Bu programla sizin site nereye vardı ?

geceleer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu programla sizin site nereye vardı ?

hit kelimesinde googlede ilk sayfaya çıktım site hitgaranti.com

catering kelimesinde elegancatering.com ilk sayfa

promosyon kelimesinde promosyonbank.com ilk sayfa

kurye kelimesinde ar-eskurye.com ilk sayfa

daha birçok örnek veriyim.... hitgaranti.com sitemden referanslara bakabilirsin...

ucharun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar forum.iyinet cilere

yanlız arkadaşlar ben bu işleri pek anlamam ben kurdum ama pek bişey anlayamadım. bu konuda yardımcı olun lutfen ben sayfanın ziyetrecisini nasıl artırabilirim bu programı kullanan bi yardım etsin ... analiz yapabileciğim bir adres varsa verirseniz sevinirim..

Herkese selamlar
HARUN ERGUN

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5