İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Websitelerinizi alıyorum

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer günlük 2000den fazla tekil ziyaretçi sayısı olan siteniz var ise ve de satmayı düşünüyorsanız almak isterim.

Kriterler;
- En az günlük 2000 tekil ziyaretçisi olmalı
- En az 6 aydır yayında olmalı
- Blog sitesi olmamalı
- Dizi, msn, cep melodisi vs sitesi olmamalı
- Mp3, divx, dvd, absürt siteler olmamalı
- Tasarımı ve/veya script marez olmamalı
- Telif hakkı problemi bulunmamalı
- Ziyaretçilerin büyük çoğunluğu arama motorları aracılığı ile siteye gelmeli
- Arama motorlarından ve/veya reklam networklerinden herhangi birinden banlanmamış olmalı.

Siteniz yukardaki kriterlerin herhangi birine sahip değilse lütfen mesaj atmayınız.

İstediğiniz fiyatı siteniz hakediyorsa anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Msn adresinizi iletirseniz detaylı görüşebiliriz.

Edit: Yazmayı unutmuşum, forum siteleri ve download siteleri ile de ilgilenmiyorum.

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
11-12 k hitli, jenerik domainli, vbseo ve vbulletin lisanslı 2 yaşında forumum var.
fiyat 4000 ytl
Almak gibi bir düşünceniz olursaa iletişime geçebilirsiniz

[email protected]

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site alımlarına devam ediyorum. Henüz hiç bir site alamadım maalesef. Siteniz gerçekten istediğiniz parayı edecek bir site ise anlaşırız ücretinde.

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çıkarıma uygun düşecek siteleri alıyorum sadece. Bana hiç bir getirisi olmayacak siteye 100YTL dahi vermeyi düşünmüyorum.

Eğer elinizde aylık getirisi iyi düzeyde olan siteler var ise ve de nakit para ihtiyacınızı sitenizi elinizden çıkararak karşılamayı düşünüyorsanız ikimiz için de iyi bir fırsat olabilir bu ;)

Ayrıca ilk tercihim beni fazla uğraştırmayacak siteleri almak yönünde. Bir siteye çok fazla vakit harcamamalıyım, site kendi yağında kavrulabilmeli.

Tekrar vurgulamak istediğim bir iki nokta;
- Kesinlikle kendine özgü bir tasarımı ve scripti olmalı, marez ya da kopya siteler ile ilgilenmiyorum.
- İllegal içerik kesinlikle olmamalı.
- Ziyaretçi ve kazanç istatistikler ile kanıtlanabilmeli.

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada, bu forumda yeni oluşum ve fazla mesajımın olmaması güvensizlik oluşturmasın sizde. forums.digitalpoint.com'da aktif olarak kullandığım bir üyeliğim var, itrader ve postlara ordan bakabilirsiniz daha sonra.

madcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük 10k tekilli sadece google hit'li arkadaşlık sitem var fakat site 50 günlük felan. ilgilenirsen pm at

madcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada sitemin günlük adsense geliri 20$ haftada 5 gold üye cıkarıyor herbirisi 35 YTL 2de banner reklam alırsan , ki benim reklamlar yeni bitti aylık 1.000 ytl bi getirisi var. fakat acil satmam gerekiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5