İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webteknolojisi hakkında fikirleriniz pls..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.webteknolojisi.com/
yukardaki firmayla çalışan varsa fikirlerini yazarlarsa sevinirim..

Ayrıca en az 1gb alan ve 30-40 Gb bandwind ve asp desteği olan bir alan arıyorum.. Bildiğiniz yerler güvenilir firmalar veya çalıştığınız bir firma varsa paylaşmanızı rica ediyorum..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
eline sağlik faydalı ve guzel bir site olmuş hayırlı olsun

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ironi yapmış sanırım, bu firma nasıl diye soru sorma şeklinde reklam yapılmasından şikayetçi olsa gerek, benim gibi

Z

Zion

Misafir
mural' Alıntı:
http://www.webteknolojisi.com/
yukardaki firmayla çalışan varsa fikirlerini yazarlarsa sevinirim..

Ayrıca en az 1gb alan ve 30-40 Gb bandwind ve asp desteği olan bir alan arıyorum.. Bildiğiniz yerler güvenilir firmalar veya çalıştığınız bir firma varsa paylaşmanızı rica ediyorum..

Bu site eski technolojik.com'un biraz makyajlanmış, değiştirilmiş yeni yüzü.
Eskiler bilirler; host piyasasında en çok can yakan şirketlerden birisidir technolojik.

Uzak durun diyeceğim ama şimdiki halleri nasıldır bilmiyorum. Yine de temkinli yaklaşın. Huylu huyundan kolay kolay vazgeçmez bildiğim kadarıyla.

mural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zion' Alıntı:
Bu site eski technolojik.com'un biraz makyajlanmış, değiştirilmiş yeni yüzü.
Eskiler bilirler; host piyasasında en çok can yakan şirketlerden birisidir technolojik.

Uzak durun diyeceğim ama şimdiki halleri nasıldır bilmiyorum. Yine de temkinli yaklaşın. Huylu huyundan kolay kolay vazgeçmez bildiğim kadarıyla.

Tşk. Ama güvenebileceğim 1 gb alan veren ve en az 30-40 gb banwind i olan asp hostin varmı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5