İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webtrhost.com

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet http://www.webtrhost.com/ sitesi 1 sene önce anlaşma yaptığımız ve reseller paketi alıp sadece kendi sitemin yayını yaptığım ve düne kadar çalışan hesabımı bir email bildirimi bile yapmadan suspend etmişlerdir sitede telefonları bile yok iletişim için iletişim bölümünden yazdığım sorulara bile cevap vermiyorlar şimdi ve öncesindede ve ortada kala kaldık şimdi yedeklerim tüm emeklerim hiçbiri ortada yok hiç olmazsa site yedeklerimi dosya ve database olarak versinler ayıpya insan bir haber verir hiç olmazsa yedeklerini al der yada sorunu yazar eğerki sorun varsa tabii bende cevap veririm ama hiç birisi yok hala bekliyorum cevap yok hiçbirisinden...

Sorun Çözüldü teşekkürler...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaybınızı anlıyorum. Ama cümlelerinize biraz dikkat ederseniz, haklıyken haksız duruma düşmemiş olursunuz.

Geçmiş olsun..

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler ama nasıl sinirlenmeyeyim yani duruma bakarmısınız bu kadarda olurmu...

B

BY_THUQ

Misafir
onların öyle olacağı belliydi
tipik bi forumtr davranışı

geçmiş olsun

D

DeVriM

Misafir
BY_THUQ' Alıntı:
onların öyle olacağı belliydi
tipik bi forumtr davranışı

geçmiş olsun

haklsıın katılıyorum sana

buarada webtrhostun sahibi forumtr deki ick tir onunla görüş

F

foxxx

Misafir
webtrhost un sahibi ick değil Network tür.. ick çok iyi biri Network e adminlik verilmesinin sebebi host konusunda webtrhost un forumtr ye yardım etmesidir..
bir host şirketi yüzünden dünyanın en büyük ikinci forumuna laf atmayın.. herkes ne derse desin kıskanacağınıza gurur duyun forumtr y ile bence..

C

Cobra

Misafir
Problem halledilir, zaten benim arkadaşta kullanıyor webtrhostu sorun yaşamıyorlar.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar problem halledildi suspend olayı bir oyun firmasının servere yaptığı şikayetle ilgiliymiş ilgili linkler temizlendi sorun halloldu herkese teşekkürler...

D

DeVriM

Misafir
foxxx' Alıntı:
webtrhost un sahibi ick değil Network tür.. ick çok iyi biri Network e adminlik verilmesinin sebebi host konusunda webtrhost un forumtr ye yardım etmesidir..
bir host şirketi yüzünden dünyanın en büyük ikinci forumuna laf atmayın.. herkes ne derse desin kıskanacağınıza gurur duyun forumtr y ile bence..

yanlış söyledik die bide dövseydin :p

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle yada böyle bu site benide dolandırdı hemde büyük ücretler. ve gazetedede bu sitenin dolandırıcı olduğu hakkında bir yazı gözüme çarptı :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
SonSahne' Alıntı:
öyle yada böyle bu site benide dolandırdı hemde büyük ücretler. ve gazetedede bu sitenin dolandırıcı olduğu hakkında bir yazı gözüme çarptı :)

scan et yazıyıda görelim bizde...

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok iyi hatırlıyorum posta gazetesindeydi. attığımı düşünüyorum. Ve Bütün webtrhost müşterilerine mail atılmış. Webtrhost kapanıyormuş. yeni şirket bulmaları isteniyor hayırlısı olsun diyelim :) web sitenin ana sayfasındada yazmışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5