İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WebWizForum

M

malatyasporlu

Misafir
arkadaşlar phpbbden daral geldiği için siteye webwizforum kurdum fakat adsense reklmlarını ekleyeceğim konusunda bi fikrim yok bunu nasıl yaparım acaba ??

M

malatyasporlu

Misafir
çok sağol nsbil sanırım yine phpbbye talim olacaz:( :) çok sağil nsbil..

N

nsbil

Misafir
senin icin indirip bakicaktim ama vazgecmissin. onemli degil. arada forumu okumamistim yukari cikinca okuma firsatim oldu kusura bakma asp hakkinda problemlerin olursa elimden geldigince yardimci olmaya calisirim. ben tesekkur ederim.

SAYGI ve SEVGILERIMLE..

Murat ÜŞEN

N

nsbil

Misafir
aslini soylemek gerekirse vbulletin cok iyi bir forum php olmasida cabasi. fakat bildigim kadari ile veritabani yuzunden sorun cikartiyormus yani makinanin saglam olmasi lazimmis. en ideali phpbb fakat editlenmesi lazim biraz sonrada sorunsuz iyi bir sekilde kullanabiliyorsun. phpbb nin ana forumlarini biraz kurcalarsan forumu gelistirebilecek bir cok modul mevcut. kurcalamani oneririm.

SAYGI ve SEVGILERIMLE..

Murat ÜŞEN

M

malatyasporlu

Misafir
hımm sağol aslında phpbb forumum var başka bişi olsun dedim sağol....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5