İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Welcome to Google AdSense

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siz beni anlamıyorsunuz galiba yada ben sizi anlamıyorum yada ne biliyim anlatamıyorum.
Bu iş 10 click ile olcak bir iş değil 15 click o açıldıktan sonra yapılmış birşey ki 20 dakikada yapılan bir ekleme düşün artık 6 saat boyunca ne yapmışta açmış bu adam bu bir
Bir ikincisi 0.01 ile 0.30 arası kazanç sağlayan birşey google adsense ve tekrar tekrar belirtiyorum TÜRKÇE İÇERİK HİZMETİ YOK kabul olanlardada böyle sorunlar veriyor .Arkadaşın sitesinde halaa o reel Google Adsense reklamları bazen çıkıyor eğer onlara tıklarsan click sayın ve paran artıyor. Diğerleri hiçbir işe yaramıyor. Türkçe içeriğinde anlayacağınız googlebotu sorun çıkarıyor.
Tekrar söylüyorum arkadaşlar Google Adsense Türkçe hizmet VERMİYOR alanlardada reklamlarında sorunveriyor ...
İstiyorsanız mailla irtibata geçin ben herşeyi sordum bunları bitarafımdan yazmıyorum hepsi bir google yetkilisinden alınma lütfen özelime gelip abuk subuk mesajlar bırakmayın ben herkes faydalansın diye gidip yardım aldım bu bilgielri sallamıyorum ...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ces ole bisi demiyoruz tabii ki. verdigin bilgi icin de saol. ya bu botun sorun cikarmasinin turkce ile nasi bi alakasi olabilir ya hala anlayamadim. bot sonucta tıklama sayilarina bakar. adhearus ta turkce dilli siteler destek wermio ama sitemdeki adhearus bannerina tıklandıkca tıkır tıkır sayiyo.
ces saol tekrar. ben google da mail attim sirf kendim tatmin oluyim die.werdigin bilgiler icin saol.

arkinda reklamlar problem cikariomus bende reklamlarda problem yok. tıklamalar atmıo ama dedin ya 15 clickten sonra saymaya basladi die bakalim bizde nolcak. turkce icerikli adamlar destek wermio ama siteme ekledigim bannerda turkiye siteleri tanitilio sag alttada google reklam hizmetleri yazio.:( off ya

M

mgurkut

Misafir
usekes öncelikle şu keşmidir nedir sorununda sorunu şıp diye çözdüğün için sağol :) ikinci olarak yüzünü asla asma.. hayatta gerçekten yüzünü asman gereken olaylarda da aynısını yaparsan eğer.bu olaylara haksızlık olur.. bu zor anlaşılır cümleyi geçince üçüncü olarak...

1 dakika önceki istatitikleri veriyorum ( yasak falan dinlemem ) Totals 1,211 Clicks 1
bunun imkanı war mı ?
tamam Ces (bak doğru yazdım) arkadaşımız konuya büyük bi açıklık getirdi gibi.. ama bu deneme clickleri kaç bin olduktan sonra gerçek formatta olan reklamla yayınlanacak bunu ben hâla anlamış değilim..

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mgurkut haklisin. bu arada sen ne kadardir uyesin bu google adsense eger benim gibi 2 gunluken helal olsun 1211 super. ama daha eskiysen ve click daha yeni 1 olduysa bi probwardir. ben googledan gelcek cvpi merak ediom.direk ing.ce yapistircam buraya sonra direk tercume etcem. iskence gibi ya.50 kere tıkla 1 tane saysın weya hic saymasin.

M

mgurkut

Misafir
5 gün oldu bu öğlen..çok iyi değil ingilizcem bi de çok waktim yok diye yazamadım ben google a (yardım alıp) sana gelecek cevabı bende merak ediyorum gerçekten.. dediğin gibi işkence gibi.. bu arada hesabında google search aktif değilse bence hemen aktif et ve o kodu benim gibi bi yerlere yerleştir..

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada google a attigim mailin icerigi soyle:

siteme adsense den almis oldugum 2 banner ekledim. bi tane kucuk olan yukarıya bi tane buyuk olan da asagiya diye.alttakinde bazen reklam cikmio sebebi nedir dedim
obur sorum ise siteme bannerinizi ekledim ve deneme amacli bi kere tıkladım buna odeme yapmayacaginizi biliorm ama herey yolunda mi die kontrol etmek icin tikladim dedim. ama hesabima baktigimda tıklama kısmı0 gozukuo dedim.bunun sebebi tıklamayı ben yaptigim icin mi sayilmio yoksa daha gec mi eklenio die sordum. ama bunun ustunden bi gun gecti fakat hala 0 gozukuo dedim.
sorularima cvp verirseniz sevinirm dedim.

nolur kimse cikip usekes biz bas bas bagirdik su yuzden olmaz fln demesin lutfen. ben google a kendim mesj attim ve gelcekcvpi bekliorm bunu sadece daha iyi hissetmek icin yaptim. kimseye guvenmedigimden fln diil yani.

M

mgurkut

Misafir
iyi şeyler sormuşsun sabırsızlıkla bekliyorum walla cevaplarını ben yazabilseydim ayni senin sorduklarını sormak isterdim bravo dostum..

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galiba bende aktif o search olayi cunku account information da : WebSearch plus AdSense for search

Subscribed to this product: yes yazio. kisaca o da aktif yani.

bi ara onu da ekliim eklicek yer kalmadi ya neyse. adhearus u daha cok seviyorum solemeden edemicem.20 dolar oldumu cek yolluolar istersem google gibi 100 dolarda da istiyebilirdim ama kucuk meblalar daha iyi daha acemiyiz ne de olsa.
adheaerus direk tiklamayi eklio ve her tıklama en az 0.20 ben 0.75 e kadar cıktım tıklamada hesabimda su an 8.44 war.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mgurkut' Alıntı:
usekes öncelikle şu keşmidir nedir sorununda sorunu şıp diye çözdüğün için sağol :) ikinci olarak yüzünü asla asma.. hayatta gerçekten yüzünü asman gereken olaylarda da aynısını yaparsan eğer.bu olaylara haksızlık olur.. bu zor anlaşılır cümleyi geçince üçüncü olarak...

1 dakika önceki istatitikleri veriyorum ( yasak falan dinlemem ) Totals 1,211 Clicks 1
bunun imkanı war mı ?
tamam Ces (bak doğru yazdım) arkadaşımız konuya büyük bi açıklık getirdi gibi.. ama bu deneme clickleri kaç bin olduktan sonra gerçek formatta olan reklamla yayınlanacak bunu ben hâla anlamış değilim..

simdi sende 1.211 click mi var iki gunde?

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mgurkut' Alıntı:
2 günde mi dedim ben ? Beğenemedin mi ?

ayrıca google ın saydığı sayı sadece 1 ama 1211 diye de belirtiyor...

senin google fazla isinmana gerek yok, yakinda sutlanirsin, eger clikcs le page imression u karistirmiyorsan

M

mgurkut

Misafir
teşekkür ederim dostum.. temennilerin için...! sana sormamıştım kaç günde ne olacak diye.. ya yardımcı olursun yada susar oturursun...

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lafin tamami aptala anlatilir. O benim temennim degil, o bir gercek. Seningibiler yuzunden yakinda adsense Turkiye yi kabul etmeyecek.
Ister oturur, ister amuda kalkarim,

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usekes kardeşim ben sana bişey demedim zaten özelden bir iki münasebetsize lafım
ama yine anlatamadım kesin sorun bende karar verdim
Bakın arkadaşım baya bi süre tıklamış o bannerlara sistemide şöle imiş tıklayıp geri gelip refresh yapıp tekrar tıklamak ve site görüntülemesi 171 olmuş ancak o bannerlara basmam diyor yaklaşık 150ü bulmuştur diyor daha öncede refreshsiz geri gel bas yapıyormuş .bu 100 150 clck e kadar hep click bölümü 0 gözüküyor ancak görüntüleme durmadan artıyormuş. Bu 100 150 den sonra clickde artmaya başlamış ancak esas adbannerlara tıklama yaptığında artıyormuş bu esas adbannerlarda altında Gooooooooooogle yazanlar yani google reklam hizmetleri yazanlar değil. Zaten para verenlerde o gooooooooooogle yazanlarmış. Aslında açtıktan 2 saat sonra hep onlardan çıkması gerekiyormuş ancak türkçe içerikten kaynaklandığını savunuyorlar bu nedenledirki hatalar oluşuyor diyolar.
Botunda ilişkisi şöyle.
Bot sitene giriyo arada bir sitenin içeriğini inceliyor titlelere falan bakıyor ona göre reklam veriyor yani senin site dilini anlamaya çalışıyor ve titleleri inceleyerek ona göre reklam falan veriyor ama türkçe hazırlıyolarmı bi sorunmu var artık bilmiyorum türkçeyi görünce bot anlattıkları kadarıyla kafayı yiyo ve böyle bişey oluyo. Belkide bile bile kafayı yiyo bilemicem ...
O sorduğun soruların bazılarının cevaplarını Google Adsense FAQ bölümünde bulabilirsin usekes...

M

mgurkut

Misafir
hotweb' Alıntı:
lafin tamami aptala anlatilir. O benim temennim degil, o bir gercek. Seningibiler yuzunden yakinda adsense Turkiye yi kabul etmeyecek.
Ister oturur, ister amuda kalkarim,
ok.. senin gibilerde parazitlik yapar we düzeltir bu durumu.. adresim www.gurkut.com bi zahmet sen bul google iletişim in mail adresini ve lütfen beni şikayet et eğer atarlarsa namus sözüm olsun buraya yazacağım ayrıca sitemde de görünmediği için anlayabileceksiniz..

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb arkadas sutlanirsa sutlanir, nie sutlansin bu arada 2 gunde (ki 5 gundur uyeyim die de belirtmişti) 1210 dan fazla hit alanlari atiyolarmi? ole bisi warsa sole hic ugrasmayalim. google bulunmaz hint kumasi diil. unutulmasin ki diger sitelerin calisma prensibi google gibi biri tikladimi linke google 10 dolar kazanır bize 1 dolar werir fark yok yani o yuzden de o kadar katı kurallari olmamali

kimse kimseye site hitlerini ve clicklerine de inanmak zorunda diildir herkesinki kendinedir.
( sitesine girdim gayet guzel we hit alio, mgurkut abi 16000 den fazla araban olmus 15000 i deistir bi ara imzandan :) )

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb mgurkutun clicki 1 miş page imressionu 1211
mgurkut o 1211 olan sitendeki o bannerın görüntülenmesi clickte tıklanması ama tıklanmalar altında goooooooooogle yazanlara göre yapılıyor yani o altında gooooooooogle yazanlara bir kere tıklanmış .Sorunda orda zaten onların sürekli çıkması lazım ama arada bi çıkıo ........
Bu arada Google güncellemeyi yine söliyim her 30 dakikada bir. ....00.30 01.00 01.30 ...

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mgurkut' Alıntı:
ok.. senin gibilerde parazitlik yapar we düzeltir bu durumu.. adresim www.gurkut.com bi zahmet sen bul google iletişim in mail adresini ve lütfen beni şikayet et eğer atarlarsa namus sözüm olsun buraya yazacağım ayrıca sitemde de görünmediği için anlayabileceksiniz..

Ne diyorsun sen yaa? Benim senin siteni sikayet etmekten daha onemli islerim var.

Banane senin siten atilir yada devam eder. Kim takar senin siteni.

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google atma işlemlerini çok yapıyor e ufak bir şikayette bile atılabiliyorsun mgurkut
usekes ilk 5 günde 1211 click alan birini google inceleme altına alır ancak mgurkutun 1211 dediği click değil sayfa görüntüleme ,bir yanlış anlaşılma var.

M

mgurkut

Misafir
ya sağolsun arada bi kendimi ifade edemiyorum sanırım.. yanlış anlaşılmalar olduysa özür dilerim ama bu son iki mesaj gerçekten düzgün ve dürüstce yazılmış ve benim yazamadıklarımdı.. usekes :) hemen değişiyorum imzayı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi