İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Welcome to Google AdSense

M

mgurkut

Misafir
bu arada özür dilerim hotweb arkadaşımızın daha büyük işlerine engel olmayalım hatta bu iyinet formu da kapatılmalı hemen arkadaşımızı önemli işlerinden alıkoyuyor..

hiç uğraşamam iyi sabahlar herkese iyi sabahlar.. usakes mesajlarını okuyacağım sabaha..

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilgili forumu okuyun artık burda tartışmaya gerek yok yeni mail aldım orada herşey yazıyor türkçesinide yazıcam şimdi

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mgurkut' Alıntı:
bu arada özür dilerim hotweb arkadaşımızın daha büyük işlerine engel olmayalım hatta bu iyinet formu da kapatılmalı hemen arkadaşımızı önemli işlerinden alıkoyuyor..

hiç uğraşamam iyi sabahlar herkese iyi sabahlar.. usakes mesajlarını okuyacağım sabaha..

iyinet forumunu simdi bu ise niye karistiriyorsun?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yalan yanlış konuşuluyor...

belli konuları açıklığa kavuşturalım:

1-Adsense te click oranları ne kadardır?
CVP:$0.01 ile $9.25 arasıdır ($9.25 Benim aldığım tek clickten gelen rakamdır. Daha yüksek oranlara çıkabilir.

2- Sitede birden fazla reklam kutusu yayınlama:
Sitenize koyduğunuz reklam kutularının hepsi siteye uygun reklamlar olduğu zaman ortaya çıkar. Ondan dolayı 3 kutudan sadece birinde reklam çıkması doğaldır.

3- Sitem de reklam başka türlü çıkıyor:
Google Public Ads adı verilen bu reklamlar belli oranlarda yayınlanmaktadır. Bu oranlarda kamusal hizmet değeri olan reklam "internet reklam konsorsiyumu"nun kontrolünde yayınlanır. Bu reklamlar bir arkadaşımızın dediği gibi hesabın açılışında normal reklam görüntülenmesi için tıklanması gerekli değildir. Bu reklamlar zorunludur AdCouncil tarafından kontrol edilir. Ayrıca bu tür kamusal hizmet reklamları sitenin içeriğine uygun reklam olmadığı zamanda otomatik olarak yayınlanır. Sitenizde bu tür reklamlar sürekli çıkıyorsa sayfanızın tanımını, başlığını ve anahtar kelimelerini düzeltin veya sitenize uygun olarak girin. Google Adsense reklamları sitenin meta taglarına , alan adını oluşturan kelimelere ve site içeriğinde geçen kelimelere göre yayınlar. Ayrıca kamusal hizmet reklamlarına yapılan tıklamalar gözükmez.

4- Kendi reklamlarıma tıkladım ama hesabımda hiç bir aktivite gözükmüyor:
Kendi reklamlarınıza tıklamanız veya tıklatmanız hesabınızın kapatılmasına sebep olacaktır. Google sadece botla değil manuel olarakta kontrol yapmakta. Sistemleri IP kontrolünde çok iyi. Eğer hesabınızda gösterim dışında aktivite gözükmüyorsa ya giriş yaptığınız IP den tıklamışsınızdır veya o gün Google aracılığı ile reklam verene ziyaretçi göndermemişsinizdir. Google günün hesap aktivitesi yeni IP ye göre anlık, bilindik IP ye göre en geç Türkiye saatiyle sabah 9:30 da hesabınızda yenilenmiş olarak gözükür. Sizlere tavsiyem istatistiklerinize bir gün sonra bakmanız, böylece garanti bir sonuç görürsünüz.

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar biz daha burda birbirimizle böyle tartışırsak ne tecrübeli arkadaşlarla yeniler arasında bilgi aktarımı olur ne de dış şirketlerde itibar sahibi olup üyeliklerine kabul ediliriz. bence birbirimize her konuda hiç kızmadan destek olmalıyız. mesela ben bu konularda yeniyim ve sürekli daha bilgili arkadaşlarla iletişimde olmak istiyorum. onlar da kendi aralında iletişimde olmalı.
bu arada trst arkadaşım en açık çekilde her şeyi toplamış özetlemişsin. tşk ederim. tüm arkadaşlara sevgiler..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gurkut varya sen biraz kotu is yapmissin,git yabanci adamlarin ilgisini cekicek bir domain adi al ve siteni ingilizce ac ayda en az 200-300 dolardan fazla para kazanmazsan neyim google siteni indesklerde dunyada araba hastasi cok

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben sayfama bi de google search koymaya karar verdim ayarlari yaptim sonuclari yeni sayfada aci isaretledim kodu kopyalayip yapistirdim. arama yaptim ama baska sayfada acmadi. kelimeyi yazdim searche bastim sayfam yeniden yuklendi ne sonuclardan iz yok ne yeni sayfa acildi ne de baska yerde gosterdi...
bide adhearus la googlein aramasini yanyana koydumu google adhearusun altına iniyor bunu nasi duzeltebeliriM_?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi