İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

western union yardım?

ogun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün isveçteki arkadaşım bana western union ile para göndericek ona sadece adımı soyadımı vermem yeterlimi bide parayı onun gönderdiği aynı bankadanmı almalıyım yoksa western union anlaşmalı her hangi bir bankadan parayı alırmıyım bu konuda bana açıklayıcı bilgiler verirseniz çok sevinirim.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ona sadece senin adın soyadın gereklii

oda oradan turkiye diye gönderecek senden herhangi bir

bankaya veya postaneye giderek ücreti alacaksın nufus cuzdanın ile..

ogun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki parayı alıcanca bankadan onun adını soyadını söylemeye gerek varmı

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aslında yok ama sorarlarsa soyle birşey yok ya herhangi bir ingbank tavsiyem akbank garanti işbank yapıkredi vs hepsinden birine gidebilirsin hatta postane..

diyecegin western union ile para geldi.. Ha bu arada gönderen kişi sana bir kod verecek ortalama 10 rakamlı bu kod kesin olmalı sende yoksa çekemezsin..

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Western uniondan para çekiyorsan sadece Adın Soyadın yeterli değil. Arkadaşın bir tane form dolduracak. O formda gönderilen ülke ve gönderilen şehiride yazmak zorunda. Yani sen hangi şehirdeysen orayı yazacak. Sonra ordan ona bir kontrol numarası verilecek ve arkadaşın o kontrol numarasını sana soyliyecek. Sende anlaşmalı bankaya gideceksin. adıma WesternUniondan para geldi diyeceksin. Kimliğinin fotokopisini isteyecekler senden.(Eğer bankadan çekeceksen fotokopi çermene gerek yok. Postaneden çekeceksen kimlik fotokopini yanında götür.) Sonra kontrol numarasını isteyecekler ve paranı verecekler.

Radamel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya zaten arkadaşının sana MTCN numarası denilen 10 basamaklı işlem numarasını göndermesi gerekiyor.
O olmadan parayı zaten çekemezsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi