İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wget hakkında

B

Baria

Misafir
arkada planda wget çalıştırmak istiyorum yani logout yapınca dahi download olmasını istiyorum. veya ekranda gözükmesin.

+ olarak freetype nasıl kuruluyor? gb kurdum ama oda yuklenmemiş teşekürler..

B

Baria

Misafir
olmadı :( ben sitemde bulunan resimleri download edecektim. ftp://site.com/resimler/ klasorunu bunun içim wget -r kullandım olmadı. resimler yuklenmedi. Başka nasıl olabilir bu iş?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Neden calismasin ki?

wget ftp://user : [email protected]/resimler/*.*
calismali.

Olmadi ftp komutuyla baglanip prompt ile her seferinde sormasını kapatip, mget * ile tum dosyalari cekebilirsin, ancak o background prosese atmaz, shelli kapamaman gerekir.

B

Baria

Misafir
+ osrunu buldum chmod ayarları vede chown ayarları apache yi ait oldugu için almıyor. bunun için ne gibi çözüm bulabilirim

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
rootta calistirirsan chmod falan affetmez direk alir.

B

Baria

Misafir
tamam alırda almasını istemiyoruz zaten server to server olacak. diger a serverinde bulunuyor dosyalar b serverindede wget ile download etmeye calısıyorum. root ile nasıl alacam anlamadım?

not: resim dosyaları oldugunu tek tek olmaz.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
php bölümünde bir kişiye bu işi curl ile nasıl yapacağı hakkında bir kod vermiştim istersen incele CURL ile wget yapabilirsin. yada direk system() fonksiyonu ile yapabilirsin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Indira Gandhi demis ki, kim toplu dosya cekecek serverlar arasi, hic ugrasmasin apache ile araciyla, bunlar kendi aralarinda secure protocolden zaten haberlesiyor, girsin dosyalarin oldugu servera/dizine root olarak yapistirsin asagidaki satiri

# scp * 66.122.112.12:/home/burasi_benim_yeni_yuvam/dizin/

Rakamlarida yeni ip adresiyle degistirsin.

B

Baria

Misafir
yapamadım.altaki gibi birşey çıktı ama olmadı.

[root@serv240225(~)]# scp * 217.xx.117.1xxx:/home/var/www/vhosts/xxxx.com/httpdocs/ixxxxx/files/1/
The authenticity of host 217.xx.117.1xxx(217.xx.117.1xxx)' can't be established.
RSA key fingerprint is 5a:a7:c3:3a:c3:ca:6f:96:0d:f6:dc:24:e2:8d:92:1f.
Are you sure

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Are you sure sorusuna evet cevabini versen olacakti heralde :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5