İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WHM Yük Oranları Sorunu

TRplatform

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Merhaba;

Sizlerden WHM de KArşılaştığım Bir Sorun Konusunda Yardım Rica Ediyorum.
WHM'de Server Status'dan CPU/Memory/MYSQL Usage Bölümüne Tıklayınca Aşağıda Vermiş Olduğum Gibi Boş Bir Ekran Çıkıyor.Yani sitelerin Yük Oranları Belli Olmuyor.Bu Sorunu Sizce Nasıl Düzeltirim?
Yardımlarınızı Bekliyorum..

Bu Arada Resim:

oranlarvm5.jpg

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
cpanelden destek almaniz daha akillica olur.. 7/24 destek veriyorlar bildigim kadariyla..

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Apacheyi Yeniden Derle, yani Apache Update yap.

Yaparken suEXEC Module yi işaretle Sorunun Düzelir.

Kolay Gelsin

TRplatform

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cpanelden destek almaniz daha akillica olur.. 7/24 destek veriyorlar bildigim kadariyla..

Evet İletişim Kurdum.Bilgilerimi Verdim.Sürüm Güncellediler.Arkalarına Bakmadan Çekip Gittiler Malesef.

Apacheyi Yeniden Derle, yani Apache Update yap.

Yaparken suEXEC Module yi işaretle Sorunun Düzelir.

Kolay Gelsin

Apacheyi suexec Modülü ile Çoğu Kez Derledim.Ama Sorun Çözülmedi Malesef.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cPanel ticket sisteminde çalışanlar sorununuzu çözmeden o ticketı kapatamazlar.Sadece güncelleme yapıp bitti demek olmaz.Ticketa sorun hala devam ediyor diye yazın uğraşsınlar.

Bir keresine büyük bir sorun için 4 yetkili eskittik 24 saatte.Level 1 yetkilileri işin içinden çıkamadı topu Level 3'e attılar.Onlar da çözemedi en son ben bir yeri kurcalarken çözmüştüm :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5