İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Whmcs lisans için resellerclup mantıklı mı?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Whmcs alacağım. Ancak direk sitesinden mi yoksa resellerclup üzerindenmi almalı bilemedim. Whmcs kurunca domainde satmak gerek. Bunu düşününce resellerclup mantıklı geldi sanki. Fakat aradaki farkı bilemiyorum. Ödemelerden ufak tefek kesintiler yapıyor ancak o sorun değil. Benim asıl derdim scriptin işleyişi. Aşağıda bilmek istediklerim var. Hepsine cevap veremeseniz bile bildiklerinizle ilgili yazarsanız sevinirim.

• Resellerclup ile whmcs alırsam brand footer oluyormu?
  • Whmcs sitesinden ya da resellerclup üzerinden lisans almak arada bir fark yaratıyormu işleyişte? Yani yazılımı full olarak kullanabiliyormuyuz?
  • İleride whmcs aylık kiralamak yerine tamamen satın alıp kullanmak istersem tüm yedeklememi almama izin veriyor mu resellerclup?

Aslında bu sorunları direk onlarada sorabilirim ama satış yapacakları için çokta samimi cevap alamayabilirim. Tecrübe edenlerden cevap almak daha mantıklı geldi :)

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Whmcs alacağım. Ancak direk sitesinden mi yoksa resellerclup üzerindenmi almalı bilemedim. Whmcs kurunca domainde satmak gerek. Bunu düşününce resellerclup mantıklı geldi sanki. Fakat aradaki farkı bilemiyorum. Ödemelerden ufak tefek kesintiler yapıyor ancak o sorun değil. Benim asıl derdim scriptin işleyişi. Aşağıda bilmek istediklerim var. Hepsine cevap veremeseniz bile bildiklerinizle ilgili yazarsanız sevinirim.

• Resellerclup ile whmcs alırsam brand footer oluyormu?
  • Whmcs sitesinden ya da resellerclup üzerinden lisans almak arada bir fark yaratıyormu işleyişte? Yani yazılımı full olarak kullanabiliyormuyuz?
  • İleride whmcs aylık kiralamak yerine tamamen satın alıp kullanmak istersem tüm yedeklememi almama izin veriyor mu resellerclup?

Aslında bu sorunları direk onlarada sorabilirim ama satış yapacakları için çokta samimi cevap alamayabilirim. Tecrübe edenlerden cevap almak daha mantıklı geldi :)

Merhabalar,
yanlış hatırlamıyorsam WHMCS geçtiğimiz 2013 yılında tüm Distribütörlüklerini kapattı. WHMCS sistemini domain satmak için Resellerclubdan almanıza gerek yok , Resellerclub'dan ayrı olarak alan adı bayiiliği alabilirsiniz. İlk olarak lisansınızı bence direkt olarak whmcs'den alın. Lisanslarınızı nereden alırsanız alın Branded(Footer marka) veya No Branding olmak üzere iki şekilde satışa sunurlar.

WHMCS yazılımının lisansını aldığınız taktirde (nereden aldığınız fark etmez) kafanıza hiçbir şeyin takılmasına gerek kalmaz , yazılım dosyalarını size sunarlar ve kurulumunuzu yaparak kullanabilirsiniz.

3. maddenizdeki sorunuzu anlayamadığım için herhangi bir cevap veremiyorum malesef , eğer aklınıza takılan sorularınız varsa yine bana ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Cevaplar için saol üçüncü soru çok sıkıntı değil okuyunca mantıksız buldum zaten :)

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevaplar soru işaretlerinizi yanıtladıysa sevindim , iyi çalışmalar dilerim ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5