İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Whmcs Tema Yüklemekden Anlayan Arkadaşlar Yardımcı Olabilirmi ?

eyup51

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Ben Whmcsyi Kurdum Tema Yüklücem Bu whmcsthemes diye bi sitenin free teması var onu crakli fln degil yani rardan cıkarınca bi tema dosyası cıkıyor birde php files dosyası bunları birleşdircemmi parça parçamı atcam bide nereye atcam yardımcı olurmusunuz ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Whmcs temalarını templates klasörü içerisine atıp admin panelinden seçim yapmanız gerekiyor.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
WHMCS tema giydirmek basit bir iş değil, kod bilgisi gerektirir. Bir tasarımcı bulmalısınız.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
temada yapılacak olanları burayada yazın yardımcı olmaya çalışalım

eyup51

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben suan alan adı satısına baslamadım ama hosting sunucu vps fln satıyorum suan ama sunucuyu whmcs ye eklesemde pleks paneli otomatik acmıyor ordaki clent ismini fln nasıl yapcam bilmiyorum suanda en büyük problemim o paypal odemesini fln yaptım ama o sorun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5