İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Widgetbucks Tıklama Başı 0.32$ - 0.49$ Kazan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Yabancı Forumları takip edenler bilirler yepyeni bir sponsor çıktı ve birçok webmaster güven içinde kullanıyor çünkü inanılmaz tıklama kazançları var 0.32$ - 0.49$ arası para kazanabiliyorsunuz tık başına. Ödeme almadım öncelikle ama alan bir çok kişi var ödemeleri paypal ile yapıyor.
Panelden bir örnek veriyorum..

259wuue.jpg

İşte gördüğünüz gibi tıklama oranları çok yüksek. Denemek isteyen varsa mutlaka ve de kesinlikle tavsiye ediyorum ricam var lütfen refimden üye olunuz. Teşekkürler.
REF LINKIM
Refsiz Link

Demo Reklamları Görün

Not: İlk Üyelikte 25$ bonus veriyor 50 dolarda parayı çekebiliyorsunuz.

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sözleşmede şöyle birşey var;
Language: The Widget code may be placed on pages with content primarily in English. Widgets must not be displayed on any page with content primarily in an unsupported language, without prior written consent from Mpire.

İngilizce olan siteleri istiyor gözüküyor.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
primarily in English - Öncelikle ingilizce sayfalarda diyor zannımca diğer sayfalarda da kullanabilirsin.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu ben daha önce açtım arkadaşım ne gerek var 2.konuya

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
primarily in English - Öncelikle ingilizce sayfalarda diyor zannımca diğer sayfalarda da kullanabilirsin.

primarily in esas olarak anlamıda var onuda göz önünde bulundurmak lazım.Böyle konuları ödeme aldıktan sonra açmak daha mantıklı.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bana göre adsenseden daha az veriyo bu :S

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme yapmaz bence çünkü 25 dolar kendi veriyor zaten 25 dolar daha kazanınca parayı veriyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5