İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

widows reseller da kapmanya

Y

yolcu06

Misafir
*Kampanya sadece 3 ve 5 gb alanlarda geçerlidir...

3 GB Web Alanı
20 GB Bandwidth
sınırsız domain barındırma
sınırsız subdomain
sınırsız pop3 mail
ASP - ASP.NET
PHP - PERL 5
sınırsız MSSQL
sınırsız MYSQL

Fiyat : 15 YTL / AYLIK
Fiyat : 200 YTL / YILLIK

5 GB Web Alanı
30 GB Bandwidth
sınırsız domain barındırma
sınırsız subdomain
sınırsız pop3 mail
ASP - ASP.NET
PHP - PERL 5
sınırsız MSSQL
sınırsız MYSQL

Fiyat : 25 YTL / AYLIK
Fiyat : 250 YTL / YILLIK

Panel : PLESK kontrol paneli

Not : Daha fazla alan için destek bölümüyle görüşün...

Sunucumuz p4 3.0 olup Amerika barındırılmaktadır.,

www.hostsatariz.biz

msn : [email protected]

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu ne yaaa :D...
hadi evden host satanları geçtimde birde yaptıgı kampanyanın içeriğini bilmeyenleri ilk kez görüyorum...yuh yani

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düz hesap yapmışlar kafalar karışmasın diye.

Y

yolcu06

Misafir
Widows reseller da kampanya yazmışım arkadaşlar kusura bakmayın aylık fiyatlarda kampanya olduğunu belirtmemmişim hata bende anlamayacağınızı düşünemedim.... Teşekkürler uyarı için...

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yag satariz bal satariz gibi olmus isim :D

Y

yolcu06

Misafir
eleştiriden başka bişey yapan kimse yokmu bu forumda ??? herkez işini yapsın arkadaşlar...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
eleştiriden başka bişey yapan kimse yokmu bu forumda ??? herkez işini yapsın arkadaşlar...

arkadaşım sen böle yaptığın sürece her daim eleştri gelecektir.. iyi güzel valla aylık 15 ytl fiyat ver yıllık fiyatı 150 ytl olması gerekirken 200 ytl yaz ondan sonra gel burda eleştrenlere laf söyle... daha konu açarken dikkatsiz iseniz sunucu yönetiminde bu dikkatiniz kimbilir nasıldır...

Y

yolcu06

Misafir
arkadaşım sen böle yaptığın sürece her daim eleştri gelecektir.. iyi güzel valla aylık 15 ytl fiyat ver yıllık fiyatı 150 ytl olması gerekirken 200 ytl yaz ondan sonra gel burda eleştrenlere laf söyle... daha konu açarken dikkatsiz iseniz sunucu yönetiminde bu dikkatiniz kimbilir nasıldır...

çok biliyorsunuz herşeyi tebrikler arkadaşım mesajı düzgün okuyun o zaman aylık fiyatlarda kampanya var yazdım oraya...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
çok biliyorsunuz herşeyi tebrikler arkadaşım mesajı düzgün okuyun o zaman aylık fiyatlarda kampanya var yazdımoraya...

sen yazdığını doğru oku arkadaşım..

ilk kampanyada aylık kampanya varda

ikinci makinadaki hem aylık hem yıllık kampanyaya ne diyeceksin...

ilk makina

aylık 15

yıllık 200

ikinci makina aylık 25

yıllık 250

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..

burda benimle tartışacağına konunu editleseydinde daha fazla alay konusu olmasaydın...

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eleştiri dediğiniz sadece olumsuz değildir olumlu da eleştiri vardır ama forumlarda dikkatimi çekti; herkes eleştiriyi olumsuz düşünme olarak belirtiyor.

Y

yolcu06

Misafir
sen yazdığını doğru oku arkadaşım..

ilk kampanyada aylık kampanya varda

ikinci makinadaki hem aylık hem yıllık kampanyaya ne diyeceksin...

ilk makina

aylık 15

yıllık 200

ikinci makina aylık 25

yıllık 250

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..

burda benimle tartışacağına konunu editleseydinde daha fazla alay konusu olmasaydın...

kampanya fiyatları bu şekilde belirlendi sana sormadık kusura bakma fiyatları belirlerken bidahaki sefer sana sorar öyle yazarız fiyatları...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
kampanya fiyatları bu şekilde belirlendi sana sormadık kusura bakma fiyatları belirlerken bidahaki sefer sana sorar öyle yazarız fiyatları...

Yanlış yapıp sana doğrusunu göstermeye çalışan birine bu şekilde davranmamalısın.
- rap

Y

yolcu06

Misafir
Yanlış yapıp sana doğrusunu göstermeye çalışan birine bu şekilde davranmamalısın.
- rap

yanlış falan yok yanlışlık yazılanlarda doğruyu göstermeye çalışan kimki bana doğruyu göstericek herkez dikkat edicek burada amaç iyi hizmet vermek, verilen hizmetleri kötülemekle iş olmaz...

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adamın özelden attığım mesaj

adam bana pm attı

sen benim fiyatlarımı sorgulama yetkisini nerden buluyorsun aylık fiyatlarda kampanya yaptığımız için fiyatlar öyle tamammı arkadaşım...

milletide yanlışlık varmış gişbi yanıltma...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5