İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Win 7 64 bit yüklemek?

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşlar Win 7 64 bit yüklerken ayar yapmak gerekiyormuş yoksa 32 bit yükleniyormuş böyle birşey varmıdır?

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
hocam sunu söyliyeyim bence 64 bite yükseltmeyin işletim sistemizini bazı programlar vs oyunları açamassınız 32 bit devam edin ayrıca özellikleri nasıl bilgisayarınızın pek iyi değilse zaten hiç kurmayın derim

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
i5 4 gb ram ama ekran kartımı tam bilmiyorum benim pc evde.1024 lük nvdia ama tam olarak bilmiyorum.Harddisk 1 tb.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
tmm özellikler gayet iyi kurabilirsiniz fakat dediğim gibi program vs açılması ile ilgili sorunlar çok çıkıyor eski programlarda oyunlarda falan

X

Xman

Misafir
her programı açarsınız hiç bir sorun olmaz, yapmanız gereken ayar bilgisayarınızdaki donanımların 64 bit sürücülerini yüklemekden ibaret.

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
yani cdyi takıyorum bootdan çalıştırıp kuruyorum.Başta ayarlama gerekmiyor değilmi?
Benim bir arkadaş öyle birşeyler diyorda

X

Xman

Misafir
64 bit windowsu kurduktan sonra, ekran kartı, webcam vs. tüm donanımların 64 bit sürücülerini yüklemen yeterli başka bir ayar yok.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
hocam ben driverlere demiyorum kullanılan programlar vs oyunlar acılmaz eski sürümler tabi benim basıma gelmişti o yüzden dedim :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
64 bit demek bilgisayarının iyi olması demek, çünkü 64 bitler full performans çalışır, ben bir kaç tane program denemiştim uyumsuz dedi programı kuramamıştım, ayrıca adobe flash playeri kuramamıştım 64 bite destek vermiyorlardı, şimdi vardır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5