İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

win xp klavye sorunu

A

Anonymous

Misafir
win xp yi kurdum yanliz 98 de olmiyan bir problem meydana geldi sorun su buyuk harf tusuna bastigimda sorun yok yanliz kucuk harf tusuna basiyorum bu tus gorev yapmiyor ama 98 de bu problem yoktu simdi tekrar b98 zi kursam calisacak ama xp de calismiyor ve ben ancak buyuk harf yazdigimda tekrar kucuk harfleri yazabilmem icin buyuk harf tusuna basmam gerekiyor bu konuda bilgisi olandan yardim bekliyorum klavyeyi degistirmemin bir yarari olurmu tesekkurler

A

Anonymous

Misafir
yapışkan tuşlar özelliğine bir bak. belki aktiftir. hepsini devre dışı bırak.
denetim masasından.

A

Anonymous

Misafir
ilgin icin tesekurler ama benim xp fransizca bu anlatimini biraz daha acarmisn tesekkurler

A

Anonymous

Misafir
walla fransızcasını bilmiyorum. onu da senin arayıp bulman lazım. türkçe versiyonunda yapışkan tuşlar özelliği var. denetim masasına gir orada "evrensel bir dil olan" ikonlardan ve açılan menülerdeki küçük resimlerden anlayabilirsin sanırım. buraya yazana kadar çoktan bulmuştun emme araştırmacı yönün "0" sanırım.

A

Anonymous

Misafir
selam dostum
oncelikle ilgin icin tesekkurler ama keske hic cevap vermeseydin arastirma yonumun " o" oldugunu soyluyorsun ama su an benim yaptigim ney ki arastiriyorum iste sizin gibi cok bilen arkadaslarima soruyorum daha ne yapabilirimki pencereden disri cikip basbas bagirayim mi? yinede hakaretin icin tesekkurler su internette cok seyler ogreniyorum sukurleer olsun allahima...

K

kadiruzun

Misafir
valla yanlıs hatırlamıyorsam xp kurulurken klavye ayarları kısmında boyle bır soru soruluyordu yanı buyuk harf ıcın capslock tusunu mu kullanmak ıstersıız ust karakter tusunu mu dıye en ıyısı sen denetım masasından bolgesel ayarlar yada klavye seceneklerınde bunu bır ara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5