İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WİN XP PRO DA KAPANMA SORUNU?

cyper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows xp pro kullanıyorum fakat internete bağlandığım zaman system shutdown çıkıyor ve 1 dk içinde kapanıyor bunun nedenini bilen bir arkadaş lütfen

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce karşılaşmıştım bu problem ile. kullandığın xp herhalde lisanlı değil. 30 günlük deneme kısıtlaması kırılmış. 30 gün bitince microsoftun sitesine bağlanıp kurarken verdiğin bilgileri kontrol ediyo. yanlış olucada kapanıyo. benim çözümüm ; bilgisayara zone alarm kurdum, xp nin çekirdek dosyalarının net erişimini kısıtladım. bida öle bişey olmadı...

kolay gelsin :)

cyper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Blaster Warm, herkesin başına gelebilir diye burada paylaşmak istedim Microsoftun download bölümünde yükleyeceğiniz bir patch dosyasıyla bunu halledebiliyorsunuz ve sonrasında artık windowsunuzu eskisi gibi kullanabiliyorsunuz Arkadaşım sanada teşekkür ederim ama senin anlattığın çözüm başka bir sorun için bunun için değil ama yinede teşekkürler ohh be

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5