İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Win2003 Reseller Arıyorum (10 gb alan 100 gb bw)

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, win2003 reseller arıyorum 10 gb alan - 100 gb bw civarı bir şey.Bildiğiniz sağlam yabancı yerler varsa yazarsanız sevinirim, yerlilerde olabilir, ödemeyi senelik yapıcam 10-20 sitem var onları inzivaya bırakıcam alacağım reseller da..
edit: 5 gb alan, 50-100 gb arası bw de olabilir.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burası Savvis dc kullanıyor yani burasıda yabancı ama fiyat olarak yurtdışına göre biraz daha pahalıdır evet. Yurtdışı birkaç firmayla çalıştım ve hep sorun olmuştu. Güzel birşey bulursan buraya bildirirsen sevinirim. Bizde faydalanmış oluruz..

Kolay gelsin..

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@trextra, şunu buldum http://www.topvaluehosting.com/semi.asp 20 usd dedicated

@Unutmam, verdiğiniz adres için teşekkürler onuda düşünücem.

http://www.topvaluehosting.com/semi.asp
Bu adresteki [ 20 gb alan, 100 gb bw ], geri kalan herşey sınırsız 19.50 usd aylık. Sizce sağlammıdır ? burasıyla daha önce iş yapmış olup ta memnun kalan var mı? fiyat çok cazip geldi bana.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesmekes' Alıntı:
@trextra, şunu buldum http://www.topvaluehosting.com/semi.asp 20 usd dedicated

@Unutmam, verdiğiniz adres için teşekkürler onuda düşünücem.

Bu adresteki [ 20 gb alan, 100 gb bw ], geri kalan herşey sınırsız 19.50 usd aylık. Sizce sağlammıdır ? burasıyla daha önce iş yapmış olup ta memnun kalan var mı? fiyat çok cazip geldi bana.
Sağlam birşey arıyorsanız ben yardımcı olabilirim...:) Özel mesajla görüşelim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benim sitemin barındığı hosting firmasını sabitdisk.net i tavsiye edebilirim fiyatlar oldukca makul teknik destek cok iyi dc savvis

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hafta bir hosting aldım. 2-3 aydır bu firma da olan siteleri takip ettim. Çünkü fiyat çok çok uygundu bence. Hiç bir hata olmayınca birde parayı Almanya da havale ettirdim ( Alman Firma ) Ve bu hafta server a geçiyorum.

25 Gb alan
510 gb bandwidth

Servere lar 16 gb ram lı ve 22 server dan oluşan bir cluster. + 120 tane peer ı varmış.

Fiyatı yıllık 90 Euro. Yıllık ödeme de + 2 ay ( yani 14 ay veriyor )
1 adet domain i bu fiyata dahil reg ediyor size
25 adet domain host edebiliyorsunuz

1000 db,
sınırsız subdomain,
sınırsız mail,
+,+,+ gidiyor

veeee ref kullanarak hesap açtığınızda hem siz hem ref aldığınız kişiye +2,5 gb ve + 2 Ay free veriyor.

Fakat Linux server - Merak eden ve ref imi kullanarak hem kendi hem bana +2,5 gb ve + 2 ay free kazandırmak isteyen PM atsın.

T

TR1Servers

Misafir
10 GB ALAN
150 GB TRAFİK
Win. 2003 Server İşletim Sistemi
Plesk Kontrol Paneli
Fiyat: Yıllık: 225 yTL

Server Özellikleri
AMD Athlon(tm) XP 3000
1024 MB RAM

Datacenter : Gnax

Saygılarımla ..!

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cengizzz' Alıntı:
Sağlam birşey arıyorsanız ben yardımcı olabilirim... Özel mesajla görüşelim.
pm attım.

TrDownload' Alıntı:
benim sitemin barındığı hosting firmasını sabitdisk.net i tavsiye edebilirim fiyatlar oldukca makul teknik destek cok iyi dc savvis
savvis ten pek memnun kalmadım, bir aralar orda sunucum vardı.

ASUSHOST.COM' Alıntı:
Merhaba,
www.asushost.com/reseller.aspx sayfasındaki resellerlardan birini inceleyebilirsin.
Beğeneceğin paket konusunda indirim sağlarız.
inceledim, "bayi d" ve "bayi e" nin son fiyatlarını pm olarak iletirseniz memnun olurum.

TAM' Alıntı:
Bu hafta bir hosting aldım. 2-3 aydır bu firma da olan siteleri takip ettim. Çünkü fiyat çok çok uygundu bence. Hiç bir hata olmayınca birde parayı Almanya da havale ettirdim ( Alman Firma ) Ve bu hafta server a geçiyorum.

25 Gb alan
510 gb bandwidth

Servere lar 16 gb ram lı ve 22 server dan oluşan bir cluster. + 120 tane peer ı varmış.

Fiyatı yıllık 90 Euro. Yıllık ödeme de + 2 ay ( yani 14 ay veriyor )
1 adet domain i bu fiyata dahil reg ediyor size
25 adet domain host edebiliyorsunuz

1000 db,
sınırsız subdomain,
sınırsız mail,
+,+,+ gidiyor

veeee ref kullanarak hesap açtığınızda hem siz hem ref aldığınız kişiye +2,5 gb ve + 2 Ay free veriyor.

Fakat Linux server - Merak eden ve ref imi kullanarak hem kendi hem bana +2,5 gb ve + 2 ay free kazandırmak isteyen PM atsın.
Malesef linux işime yaramıyor, ama burasının güvenilirliğinden emin olmak lazım çünkü fiyat çok fazla iyi.

LibRa' Alıntı:
kesmees gel bedava verim 1 şartla.
Bedava istemiyorum...

------------------

Son Olarak;
bu işlerde uzman olan üstteki adresi inceleyebilirmisiniz, ne derece sağlam ne derece değil yorumlarınızı bekliyorum.

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TR1Servers' Alıntı:
10 GB ALAN
150 GB TRAFİK
Win. 2003 Server İşletim Sistemi
Plesk Kontrol Paneli

Server Özellikleri
AMD Athlon(tm) XP 3000
1024 MB RAM

Datacenter : Gnax

Saygılarımla ..!
Fiyatı da yazar mısınız ? Ayrıca diğer özellikleride görebileceğim bir adres, varsa.

T

TR1Servers

Misafir
Siteyi yaptım, ama win. 2003 server özelliklerini daha eklemedim siteye bu akşam onlarıda eklicem...

L

LibRa

Misafir
10 YTL ' ye verim tamam ;) gel **** beklerim

Edit: Eposta bilgilerini lütfen özelden gönderin..

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 Gb Alan
100 Gb Bw
Server Configuration ;
P4 3 Ghz,1 Gb ram,Sata disk,Win 2003 işletim sistemi,Panel Hostingaccelerator. Kesinlikle illegal içerik yasak. Kurumsal olarak çalışan bir server.

Senelik ücret : 480 Ytl
Aylık Ücret : 60 Ytl

Host edilen sitelerin listesini aşağıdan görebilirsin..
http://whois.webhosting.info/209.190.16.10

Daha fazla bilgi için msn den veya özel den ulaşabilirsiniz.Msn adresim profilimde mevcuttur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5