İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows 2003 Spam Koruması

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar arkadaşlar,

geldiğim son noktayı sizinle paylaşmak istiyorum.

windows server 2003 plesk panel üzerinde merak mail servisini kullanarak hotmail e problemsiz bir şekilde mail gönderebiliyorum. ve maksimum 3 saniye içinde gelen kutunuza mail düşüyor. ayrıca spam v.s. olaradak görmüyor :)

plesk panelle beraber gelen mail enableden rahatlıkla kurtuluyoruz. taşıma v.s. işlemiini merak mail serverına otomatik olarak yaptırabiliyoruz. ( mail enablede açılan mail hesaplarınız otomatik olacak taşınıyor. ama gelen kutularını yedekleyıp manuel taşımanız gerekiyor. )

dökümanı daha hazırlayamadım ancak sizinle paylaşacağım çok kısa sürede. ama ben kendimde bu ayarları yaptım tekrar bozmak v.s. sorun olabilir. o yüzden problem yaşan 1 arkadaşımız varsa onun serverı üzerinde yapıp fotograflarla destekleyip burada yayınlayalım. veya 1 kişi serverna vps kurma şansı varsa oranın üstünde aynı işlemi yapar size gönderirim arkadaşlar.

her türlü teklifede açığım isteyene özel olarak ayarıda yapabilirim.

not: herhangi bir ücret söz konusu değildir. boş 1 zamanımda memnuniyetle yapabilirim.

kısa süre içinde spam hakkındada ciddi projelerimi paylaşacağım arkadaşlar :)
sadece net sonuç ve sizde bir problem olursa bunu çözebilmek için yeterli tecrübeye sahip olmaya çalışıyorum. boş durmuyoruz çalışıyoruz :)

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkcası linuxda başım çok yandı.şu anda sadece windows var benim için. linux da çok bilgim yok bilmediğim bir konuda hizmet vermek iyi olmaz. ilerde belki ama şu anda tüm serverler windows.

ve evet haklısın windowsta herşey para :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5