Windows 7 Ultimate'de Adsense Reklamları Görünmüyor

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Katılım
5 Kasım 2006
Mesajlar
898
Reaction score
15
En basiti ben sitelerime adsense reklamlarını koyamıyorum. Var mı daha kötüsü :)
 

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Katılım
6 Temmuz 2004
Mesajlar
1,920
Reaction score
36
morning xp kurmuştum bir aralar benimde başıma gelmişti hiçbir tarayıcıda reklamlar çıkmıyordu çok araştırdım ama çıkar yol bulamadım bastım formatı :)
 

delirdim

0
İyinet Üyesi
Katılım
9 Ağustos 2011
Mesajlar
2
Reaction score
0
Arkadaşlar aynı sorun bendede vardı nerdeyse çıldıracaktım :mad: arttık benim diğer laptop xp. onda problem yok (eset kurulu) windows 7 li olanda görünmüyordu. kaspersky korumasını durdurdum ve görünmeye başladı :ehule


Fakat diğer kullanıcılardada görünmeyecekse biz nerden para kazanacaz:(

Bunun başka yolu yokmu. başka bir kodalama ile mi yazmak gerekiyor. bu olaya çözüm getiren varsa buraya yazsın pls.
 

CyberCoup

0
İyinet Üyesi
Katılım
25 Ağustos 2011
Mesajlar
6
Reaction score
0
Bu tür reklam engellemeleri genelde Kişiselleştirilmiş Windows Sürümlerinde görülmekte. Diğer bir ihtimal ise sisteme sonradan kurulmuş olan Yasaklı Sitelere Giriş adıylada bilinen yamalar.

Her ikisinde de sebep WINDOWS\system32\drivers\etc klasöründe bulunan hosts dosyasıyla ilgili. Bu dosyada yapılan dns değişikliklerle yasaklı sitelere giriş, reklam engellemeleri vs yapılabilmekte. Çalışma mantığını anlatmama gerek yok sanırım. Bu dizinde bulunan hosts dosyanızı kontrol etmenizi ve içerisindeki mevcut kodları silmenizi öneririm. Eğer yinede sorununuz devam ederse yine bu başlık altından yardımcı olabilirim..
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst