İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows 7 Usb den Kurulum

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar elimde bir windows 7 dvd 'si var ve ben windows 7 kurmam gerekiyor.Fakat dvd romda sorun var çalışmıyor.
Bunun için usb den format atmayı düşündüm. windows 7 dvd içindeki dosyaları bir usb ye kopyalayarak formatlama yapabilirmiyim.

İnt. baktım iso. dosyası falan diyorlar.Bende iso. dosyası yok.

Ne yapılabilir.?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Herhangi bir dvd programıyda dvdyi pcye iso kalıbı olarak kaydedebilirsin. Usbden format için anakartın bu özelliği varmı bi kontrol et.

filmabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iso oluşturduktan sonra "Windows 7 USB DVD Download Tool" bu programı kullan

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Usb den başlattım. format bölümüne geldim diski sildim yeniden oluşturdum fakat daha ileri gitmedi hata veriyor.Bu donanım desteklememektedir gibi bir şey yazıyordu tam hatırlamıyorum.Baktım olmuyor xp kurdum.Sonra windows 7 usbden direk açıp kurdum. Var Xp yi bir klasörde saklıyor.Yerel diskte.Ancak böyle kurabildim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5