İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Host sponsor ariyorum.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar..
site'me Windows Host sponsor ariyorum.site tum alt iceriklerde ve ana sayfada link reklami yapilacaktir.sorunsuz, aylik veya 1 yillik degil.uzun sure beraber calismak istedigim.guvenir bir sponsor istiyorum.
Cok kaprisli degilimdir.bilen bilir beni :)
ozellikler: windows olsun,asp tabanli alt sayfalarim sorunsuz calissin.baska birsey istemem:) ne verirseniz makbuldur..genelde tavsiye.asp kodlarimda sorun yasiyorum.CDONTS.NewMail destekli host olursa daha cabuk gecis yapariz.yada elinizde tavsiye.asp varsa onu verebilirsiniz:)
simdiden tesekkur ederim.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php bana cok basit ve yalin geliyor..fabrika mali gibi :) birde tum siteyi sil bastan hazirlamak lazim..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Sanırım daha önce başka bir firmayla sorun yaşamıştınız. Umarım bu kez aradığınızı sorunsuz bir şekilde bulursunuz. :)

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi kotu kimseden henuz bir cevap alamadim ozanti bey..asp sorununuda gectim.acil bir host lazim cidden..

onenewpage1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
info @ onurkayakiran . tk mail atin yardimci olabilirim php olarak

İnceHosting1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows Hosting Bulmanız Biraz Zordur. Neredeyse Dunyanın %99 u PHP kullanıyordur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5