İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

windows host sponsor

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar..
uzun zamandir birlikte çalistigimiz hostingim bir sanssizlik eseri saldirilara ugradigindan dolayi askida oldugu icin yeni sponsor arayisindayiz..emailmis subdomainmis şu bu hicbirsey istemiyorum..sadece mumkunse asp destekli ,trafikde comert arkadaslara ihtiyacim var..(buyuk konusmus olmayayim) :) ama geri donmesi buyuk ihtimalle yuksek olan hitimizle
sponsorumuza destek olarak gulsehri.com tum alt sayfalarinda link,ana sayfada yine bir link vermek amaciyla mesajlarinizi bekliyoruz..

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hitini felan yazsaydın.
Birde link felan az sponsor arayanlar hep 468 *60 banner koydugu halde sponsor bulamıyor...

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son zamanlarda hit grafiklerini alamiyordum tam olarak kac tekil geliyor bilmiyorum,fakat webservisten gunluk tekil 2-4 bin arasi tekil, gunlere gore degisiyor..site sade temiz gelenide devamli ziyaretcilerimiz,gelip gecici degil pek yani..oyuzden her linki ozenle gezen ziyaretcilerimiz..suana kadar tum sponsorlarimizla link karsiliginda anlastik..sagolsunlar bugune kadarda hicbir hostumdan ziyaretcin cok az geliyor gule gule sozuyle karsilasmadim(belki kibarliklarindandir) ;) bilemem..
468 *60 banner koyanlar genelde sifir yeni acilmis siteler, eski siteler genellikle link anlasmali yaparlar,PR acisindanda cok karlidir bu tur karsiliksiz link eklemek..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5