İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows host sponsoru aranıyor

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba,

Şu anda kullandığım host firması mysql 5'ten 4 e geçecekler ve benimkisi 5... Ve sitemde joomla var. Ve 5 den 4 e geçilmediği için ortada kaldım. Ayın 24 ünde geçiliyor. Ayın 24'üne kadar host sponsoru bulmam lazım.

Siteyi büyük umutlarla açmıştım, hala da öyleyim ama bazı aksaklıklar var (domain isimtescilde :S )

Aradığım özellikler:

Windows host, şu anda plesk kullanıyorum cpanele geçebilirsem cpanel isterim.
250 mb alan
10 gb trafik
Mail olursa iyi olur
En az 5 mysql

Açıkça söylemek gerekirse site pek fazla hit almıyor. Ama şu da var ki site açılalı 18 gün oldu. Ama gerçekten önem ve emek verdiğim bir site.

Site: www.tvyorumcusu.com

Sponsor olanın 468x60 bannerini hem portalda hem de forumda görülecek bir yere koyarım. Eğer anlaşabilirsek, en kısa zamanda domaini de burdan alabilirim.

Bulursam çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

İlgilenenler: [email protected] eklesinler ya da bu konu üzerinden konuşalım bir zahmet.

by_kis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok kardes ekledim seni konusalım ben sana alan verirm istedigin özelliklerde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5