İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Hosting Arayanlar Buraya!..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu şirketlerden çoğunu denemedim. Ama denemeden tavsiye edilebilecek birkaç tane yazabilirim.. enom resellerguru vortechhosting webhost4life bluerazor

Diğerlerini de whois.webhosting.info dan ve webhostingtalk.com sitelerinden inceleyebilirsiniz.

Bu verdiğim liste gördüğünüz gibi fiyat ve özellik açısından uygun şirketleri barındıran bir liste. Uzun araştırmalar sonucunda sadece bu sitelere ulaşabildim. Fakat kaliteli olup olmadıklarına siz karar vereceksiniz.

Bu sitelerden kullandıklarınız varsa yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Veya bu listedekilerden fiyat ve performans açısından daha iyi özelliklere sahip bildiğiniz şirketler varsa onları da paylaşabilirsiniz.

Not : Başlık itibariyle sadece windows hosting hakkında mesajlar yazınız. Ayrıca windows hosting arayan insanlar açısından kolay erişim sağlayabilmeleri için bu başlığı yönetici arkadaşlar sabitlerse de daha iyi olur kanaatindeyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm öncelikle böyle bir listeyi paylaştığın için teşekkürler...

Hem asp hem php kullanabileceğimiz bir reseller arıyoruz.(yabancı) bu üstteki listede http://www.gazzin.com/windows/windows.htm dikkatimizi çeken bir şirket. Bu şirket hakkında bilgisi olan veya kullanan varsa veya başka tavsileri olan paylaşırsa seviniriz..

teşekkürler

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya forumda heralde windows kullanan da az.kullanan ve mumnun olan biri olsa aslında hoş olur.macera yaşamak istemiyorum.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha once soylemistim. 3 ay boyunca kullandim ve hicbir sorun ile karsilasmadim. Ancak Helm paneli ogrenmek biraz zaman aliyor...

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet benimde dikkatimi çekti bu.Forum'da Win host yada reseller arayan fazla yok. Forumdaki herkez Linux'cu :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha once soylemistim. 3 ay boyunca kullandim ve hicbir sorun ile karsilasmadim. Ancak Helm paneli ogrenmek biraz zaman aliyor...
linux kullandım dedin ya.belki win ile fark olabilir.

forumda çoğunluğun linux olması benim açımdan linux için bedava scriptlerin çok olması linux u popüler yapıyor.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gazzin düşünüyorum ama firma hakkında daha ayrıntılı bilgiye nasıl ulaşabiliriz. hostseek.com var orada 5-10 tane olumlu yorum var ama yeterli değil.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gazzin'i yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ama lin sunucusunu.
Win konusunda yeniler sanıyorum. Destek konusunda sıkıntı çekebilirsin gibi geliyor.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linux ta nasıl?problemle karşılaştın mı?

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lin'de sorunları yok. Olsa da 5-10 dk arasında geri dönüyorlar.
Hız konusunda yeteri düzeyde sunucuları.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım arayıştayız.uygun ve kaliteli bir yer buluruz inşallah

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaş en son

http://www.easycgi.com/

buradan host aldı.. Birçok winhost şirketini denemişti zamanında.. Burada şuanda sorun yaşamadığını söyledi.

paketleri de uygun gibi duruyor ama sorun çıktı mı da .her seferinde siteyi taşıma işi oldukça zor ya.keşke şurası abi şu güne kadar 10 numara hizmet verdi diyebileceğimiz bir yer olsa.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet easycgi kullanan benim ilk başlarda hiç bir sorun çıkmadı ama sonradan sorunlar çıkmaya başladı dikkatini çektimi bilmiyorum ama aylık bw yi en fazla ve en ucuza veren firma easycgi çok ilginçki asp sunucuların neden bwleri az heralde microsoft amca bw dende lisans ücreti alıyor.

asp sunucu ve destek konusunda www.brinkster.com tek geçerim hiç sorun çıkarmayan ve günlük 5000 tekil olan sitelerim orda tekiller artıkça bw yetmez oldu yani brinksterda artık kurtarmıyor easycgi da da umduğumu bulamadım ama hala irtibattayız onlarla bişey olursa seni biliglendirim bu topic asp hostçular için güzel topic bence sabit kalmalı asp hosting arayanlar için.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet easycgi da sorun çıkmakta anlık bw sorunu yaşayan bir firma şaşıracaksınız ama zaten neden bu kadar fazla bw verdikleri hakkında..

yani bol hitli sitelerin bu www.easycgi.com dan host alması ve asp mysql mssql denemesi sakın diyorum başka bişe demiyorum..

brinkster forever ondada 150 gb. bw var bilginize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5