İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Hosting Sponsor Arıyoruz (200Tekil/Günlük)

K

KIFO

Misafir
300MB Alan
5GB BW
Windows Hosting
Sitemiz: http://www.bosat.net/

sponsorluk için iletişim adresi: MSN ve Mail: info (at) bosat.net
Günlük 200 Tekil ziyaretçi mevcuttur.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KIFO, ellerine sağlık güzel site olmuş :) Sitenin başlığındaki "T.C. yasaları ile destekleniyor" olayı nedir?

K

KIFO

Misafir
ads

o yazı biraz daha güvene yönelik olsun diye yazıldı yoksa tabiki öyle bişey yok. çünkü günümüzde T.C. yasalarının desteklediği birşey her an kural ihlaline uğrayabiliyor. Asıl amaç kullanıcıların o siteden crack, marez, spam, trojan vs. kuşkularının asla olmayacağı bir site göstermek.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o yazı biraz daha güvene yönelik olsun diye yazıldı yoksa tabiki öyle bişey yok. çünkü günümüzde T.C. yasalarının desteklediği birşey her an kural ihlaline uğrayabiliyor. Asıl amaç kullanıcıların o siteden crack, marez, spam, trojan vs. kuşkularının asla olmayacağı bir site göstermek.

açıklama için teşekkür ederim, aynı fikirdeyim :)

indy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Sitenizi ben de begendim.Dilerseniz size istediginizden daha fazla alan da saglayabilirim.Hosting firmasi degilim, dedicatedim var ve icerisinde hayli bo$ yer var.Minik bir bannerimizi koymaniz kafi.Dilerseniz mail atin.

[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5