İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Live Messenger Beta

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Windows Live Messenger Beta
Resmi sitesinden yalnızca e-mail davetiyesi ile yüklenilebilen programı Bana ulaşan davetiye ile yükledim.
Sizlerle de paylaşmak istedim.

Programa eklenen bir kaç yeni özellik:

Durumunuz Çevrim dışı iken diğer kullanıcara msj atabilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz.

Çevrim dışı olan birisine mesaj atabilirsiniz, karşıdaki kişi çevim içi olunca mesajınızı otomatik olarak alır.

Sizin için;
http://www.e-net.gen.tr/goster.php?id=livemessenger
adresine koydum. burdan yukleyebilirsiniz ;)

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ama beta user olmadan bunun kullanılmayacağını ve bildiğim kadarıyla sen betauser san o idden başka id de çalışmadığını söylüyorlar ve denemelerimde de aynı sonuç çıktı :)

S

SatlikDomain

Misafir
bu programda bir ipn.lik çıkmasın ?

Trojan, virüs , kıl tüy, yumak ? Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Özellikle programı çalıştırınca bilmedğiniz portlar açılıyormu? zonealarm ile kullanan varsa programı test ederse mem. olurum

Ona göre indircem

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
valla denemek lazım :) betauser olmama rağmen indirip 1 kez kulandım beğenmedim

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
SatlikDomain' Alıntı:
bu programda bir ipn.lik çıkmasın ?

Trojan, virüs , kıl tüy, yumak ? Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Özellikle programı çalıştırınca bilmedğiniz portlar açılıyormu? zonealarm ile kullanan varsa programı test ederse mem. olurum

Ona göre indircem

Programı davetiye yolu ile microsoft'un resmi sitesinden yükledim. Ve sizinle de paylaşmak istedim.
Başka bir yerden yüklemiş olsam bende senin gibi düşünebilirim.

Daha onceki yüklenen betalarda programı beta useri olmayan, yani e-mailine davetiye gelmeyen kimse kullanamıyordu,

ama şuan bu şarta esneklik getirilmiş durumda, istediğini mail ile giriş yapabiliyorsunuz. Gerekli olan programın kendisi.

Bu yuzden kullanmak isterseniz diye sizlerle de paylaşmak istedim.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1024 Ram ile ben kullanamadim sahsen mesaj yollamaya calisiyorsun msn kendi kendine kitleniyor. Bir msn icin 50Mb ram kullandirtmak pek mantikli degil sahsen sildim geri hemen normal MSn i yukledim

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
trextra' Alıntı:
Patch ile çalıştırılanda trojan olduğunu söylüyorlar..

bence de msn'e herhangi bir patch ve eklenti yüklemek dogru deil..

Orijnal haliyle çalıştırmak en mantıklısı ve güzeli..

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende nedense hiç bir uyarı vermedi..

olabilir ama emuleden indirmişdim...

X

xkurt10

Misafir
ben kullandım vede gordumkı 1 gunluk omru varmıs galıba adamlar sıstem gırıs loglarını karsılastırınca benım betauser olmadıgımı anlayıp bu sıstemden gıremezsınız dıye uyarı verdıler bılgınıze

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 2-3 gün kullandım. Benim bilgisayarda sorun olmadı ama arkadaşlarımın bilgisayarları genelde kaldırmamış. Çok fazla ram istiyor.. Sonuçta beta user end olduk ;)

F

freeman

Misafir
bundan memlun olmayan arkadaşlar var mı?yükleyipte zararı olan kişiler var mı:S

R

reklamsitesi.be

Misafir
ben direk msn yazışma penceresinin altındaki linkten yükledim valla çok güzel çalışıyo bende almanca çıktı idare ediyoz bööle sorun yok ama tek sorun şu msn plus bu versiyonu desteklemiyo...

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotmailden bir e-mail geldi windows live messenger ile alakalı ve gelen mailde verilen linkleri takip ettim. Sonucunda www.hotmail.com.tr sayfasına girip hotmail k.adı mı ve şifremi yazdığımda o programdaki arayüz ile karşılaşıyorum şimdilik bir sıkıntım yok..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
davetiyeye falan gerek yok, microsoftun sitesine beta user olarak kayıt olmanız gerekli...yoksa accountunuz .net pssword e eskiden kayıtlı olsada betayı açamıyorsunuz...hiç bir şekilde trajon vs. yok varsada microsfotnudur :D...ben 1 aydır kullanıyoum sorunzu bir şekilde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5