İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Live Messenger Tam Sürüm çıktı

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir ara davetiye işi vardı.Sadece davetiye alanlar mı çalıştırabiliyor yoksa herkes mi bilen varmı acaba ??

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimki hotmail değil ve betayı kullanıyordum düne kadar. Şimdi tam sürümü yükledim oda sorunsuz.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firefox ve ikisi bilgisayarımın acaip yavaşlamasına neden oluyor ama ne yapalım. insanın bilgisayarı 5 senelik olunca katlanmak zorunda :) 256 mb ram var, bir de ekran kartı ses kartı onboard..

R

reklamsitesi.be

Misafir
pardon ya ben inndir deki linki msn live için sanmıştım pardon...

R

*reyeskane-

Misafir
ploop' Alıntı:
firefox ve ikisi bilgisayarımın acaip yavaşlamasına neden oluyor ama ne yapalım. insanın bilgisayarı 5 senelik olunca katlanmak zorunda :) 256 mb ram var, bir de ekran kartı ses kartı onboard..

yüklediğimden beri bendede kasılmalar oldu.. sempron 2800 + 512 mb ram...

R

*reyeskane-

Misafir
Ben live messenger ile fireworks, corel gibi grafik ve editörler kullanıyorum.. Kasıntıları anlatamam.. Ancak aynı şekilde 7.5 kullanırken hiç problem yoktu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5