İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Mobile 6.1

haberci01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4935752.jpg

Windows Mobile'ın bir sonraki sürümü 6.1'in ilk görüntüleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Portekizli bir web sitesi mobil işletim sistemi Windows Mobile 6.1'in ekran görüntülerine sahip olduğunu iddia ediyor. İşletim sistemi, Microsoft'un yüksek bir ihtimalle 11 Şubat'taki 3GSM konferansında tanıtacağı yazılımı temsil ediyor.

6.1 numaralı sürüm 6. sürüme göre daha iyi optimize edilmiş olacak ve sonuç olarak işletim sistemi ile ilgili genel bir şikayet olan menü yükleme süresinde belirgin hızlanma meydana getirecek. Internet Explorer da yeni zum yapma özelliğine sahip olacak. Bu sayede sayfayı ekrana sığdırmak veya sayfanın belli bir kısmını seçip oraya zum yapmak mümkün olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5