İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Resellerde Daha Ne Olsun Kampanyası

Nicole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet Bilisim
İnternet Bilisim Windows Reseller STOK [- 5 Adet -]

Windows Resellerde Daha Ne Olsun Kampanyası

50 GB Alan
500 GB Trafik
Sınırsız Alt Özellikler
Plesk 8.4.0
Leaseweb / Hollanda

1 Aylık : 20 YTL
2 Aylık : 30 YTL
3 Aylık : 45 YTL

EXTRA ÖZELLİKLER
-99% uptime
-Plesk 8.4.0
-FTP Yönetimi
-Norton Anti-Virüs
-Günlük Web Istatistikleri
-Haftalık Yedekleme
-7/24 Destek
-Html Desteği
-ASP Desteği
-ASP.NET Desteği
-ASP.NET v1 Desteği
-ASP.NET v2 Desteği
-Windows 2003 Server
-MSSQL 2000
-Access
-PHP Desteği
-Mysql Desteğ
-Anti Spam Desteği
-7/24 Msn Üzerinden 3 Kişi Destek Vermektedir.
- 6 Aylık ve 12 Aylık Ödemede 1 Adet Com/Net/Org Domain Hediye
- Spam Filtre, Web Mail
-(absürt + W@rez + Mp3 İzni yoktur)
-% 10 Cpu İzni

İrtibat Bilgilerimiz :
Telefon:
Sabit Tel : +0 368 261 47 59
GSM Tel : +0 554 389 02 79
Adres : Yeni Mah. Yalı Sok. No: 4/7 Merkez / SİNOP

Email:
[email protected]
[email protected]

MSN :
[email protected]
(MSN Üzerinden 7/24 Yakın 3 Kişi Vardiyalı Destek Vermekteyiz.)

Website :
Internet Bilişim Hizmetleri | Hosting, Reseller, VPS , VDS , Dedicated, Radyo Hosting, Awbs Tema, Domain, IRCD, Webtasarım

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
güzel gibi duruyor...
yeni olmanız, sitenizin faaliyette olmaması vs. panikle bir an önce başladığınız hissini veriyor bana ama bu ay bitecek olan bir resellerım var...eğer persits comp lar yüklüyse sunucuda ay sonu bitince hemen alabilirim.
ödemeler havale mi oluyor ?

thuqx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özür dilerim, sayfa yanlışlığı oldu..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu ne şimdi ?
arkadaşın satışını neden kirletiyorsun ki ? Beleş versen bile satın almaz kimse senden böyle terbiyesizlik yaparsan

Hmmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ne şimdi ?
arkadaşın satışını neden kirletiyorsun ki ? Beleş versen bile satın almaz kimse senden böyle terbiyesizlik yaparsan

reseller gerekliyse elimde yarışmadan kazandığım fazla bir reseller var onu satabilirim 1 yıl 10gb alan 100gb trafik full php destek win reseller.

Internet-Bilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni olmanız, sitenizin faaliyette olmaması vs
gibi birşey sölemişsiniz ama, sitenin kapalı olduğu falan yokki. Yenilik bakımından da 28 Mart 2008 'de kurulduk.

'' Hmmt '' rumuzlu arkadaşım, konu açmak parayla yada belge vs. gibi gereksinim istemiyor. Git aç konu orada satasana. Ya nasıl iş yaparsınız anlayışınız nedir hayret bişey ya.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
gibi birşey sölemişsiniz ama, sitenin kapalı olduğu falan yokki. Yenilik bakımından da 28 Mart 2008 'de kurulduk.

'' Hmmt '' rumuzlu arkadaşım, konu açmak parayla yada belge vs. gibi gereksinim istemiyor. Git aç konu orada satasana. Ya nasıl iş yaparsınız anlayışınız nedir hayret bişey ya.

site kapalı demedimki zaten, faaliyette değil dedim ? 2 si arasındaki farkı anlamamanız garip.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben de anlamadım açıkçası farklarını.

iftardan sonra okumayı deneyin...eğer hala anlamadıysanız rubik kübü ile başlamanızı öneririm :D...
Yahu şakamı yapıyorsunuz yoksa gerçekten bu mudur zeka yani...Yaa, site kapalı ise kapanmıştır ya da açılmamıştır. Faaliyette değilsede açıktır ama faal bir halde değildir. Bunu anlamayacak ne var allah aşkına siz yeryüzünde ne yaptınız bu yaşa kadar anlaşılmayacak ne var bunda!!!!

Faaliyet anlamı
1 . Çalışkanlık, çalışma, canlılık, hareket:
"İstasyonda bir faaliyet vardı."- A. Gündüz.
2 . İşler durumda olma, etkinlik.

Kapalı anlamı
1 . Kapanmış olan, açılmamış, açık karşıtı:
"Şimdi oğlunu kanlı göğsü, kapalı gözleri, mor dudaklarıyla görür gibi oluyordu."- N. Hikmet.
2 . Geçilmez durumda olan.
3 . Çalışma süresi sona ermiş (iş yeri).

kaynak: http://www.tdk.org.tr

D-C-T

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Server özelliklerini öğrenebilir miyim? Ve 20gb alan 200gb bw'lik vps'yi kaça verirsiniz?

Internet-Bilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazen anlatım şekli anlayışlara göre değişebiliyor. Belliki sen çok zekisin muhtemelen mükemel yeteneklere sahip birisisin. O sebepten sen bizim konumuza yazmassan sevinirim. Satış harici alıcaksanız yazınız almicaksanız kısacası uzak durunuz.

Alış - Veriş harici hizmet ile alakasız sohbetleri bir kenara bırakırsak sevinirim.

D-C-T
Server özelliklerini öğrenebilir miyim? Ve 20gb alan 200gb bw'lik vps'yi kaça verirsiniz?

Server özellikleri;
Core2Duo E4500
2 GB Ram
2 x 250 GB HDD
100 Mbit Port

VPS Satışlarımız bulunmamaktadır. Hosting / Reseller / Dedicated satışlarımız mevcuttur.

D-C-T

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladım. 20gb alan 200gb bw reseller fiyatı nedir? Aylık ve 3 aylık fiyatlarını yazmanız kafi.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bazen anlatım şekli anlayışlara göre değişebiliyor. Belliki sen çok zekisin muhtemelen mükemel yeteneklere sahip birisisin. O sebepten sen bizim konumuza yazmassan sevinirim. Satış harici alıcaksanız yazınız almicaksanız kısacası uzak durunuz.

Alış - Veriş harici hizmet ile alakasız sohbetleri bir kenara bırakırsak sevinirim.

D-C-T

Server özellikleri;
Core2Duo E4500
2 GB Ram
2 x 250 GB HDD
100 Mbit Port

VPS Satışlarımız bulunmamaktadır. Hosting / Reseller / Dedicated satışlarımız mevcuttur.

Dostum uzak duruyorum zaten, güvensizliğimin cevabını aldım yeter bana ;)

RackleSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10 gibi burasıda başlamış birbiriin kuyusunu kazmaya gidecek site kalmadı :)

Hayrlı satışlar arkadaşım,sen kendine güven kimse işe 10 dan başlamadı 0 lardan girdi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5