İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Server 2003 dns çözmüyor yardım

mircalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar windows 2003 server var elimde daha evel bu sorun yoktur kurulum yaptırdık eternet değiştirdik bu sorun meydana geldi mesela plesk panelde 20 domain varsa 10 tanesi açıor 10 tanesi açmıyor bir çok insana denettim bazı siteler bende açmazken onlarda açıyor onlarda açan bende açmıyor sanırım dns çözmüyor makina. dc ile alakalı desem daha evel yoktu böle bişey aynı dc aynı makina çünkü. nasıl çzebilirim bu olayı bilen varsa paylaşırsa seviniriz...

saygılar

mircalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dc deki eleman çözmüş sanırım düzeldi şimdi plesk kurulurken seçenek çıkıomuş windows dns yi seçmek gerekiomuş o seçilmemiş falan dedi bilmiyorum artık nekadar doğru. madluck saol ilgin için şuan düzgün deneyimmi komutunu hala :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5