İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Server Yardım

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows makinamda bir iki tane klip vardı bunları remote desktop ile bi tane domainin içine attım ftpden o domaine baglanıp klibi çekmek istiyorum ama olmuyo

neyse plesk panele geldim file manager ile dosyanın izinlerini degiştiricektim ama
"The operation you were performing failed. You can retry the operation with or without changing its parameters. You may also want to report this problem to our support so that we could help you as soon as possible"
diye bi hata mesajı verdi

ben o dosyayı nasıl kendi bilgisayarıma alabilirim bunun yolu varmı?

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
details tıklayınca pleskde hatanın şu oldugunu söylüyo

FileManager::get_file_info_wrapper() failed: filemng util failed: Unable to get the object (C:/inetpub/vhosts/muzikonline.com/httpdocs/50 Cent-Wanksta(1).mpg) security info: (5) Access is denied.
---------------------- Debug Info -------------------------------
0: C:\Program Files\SWsoft\Plesk\admin\htdocs\domains\webdirs\webdir_permissions.php:43 psaerror(string "FileManager::get_file_info_wrapper() failed: filemng util failed: Unable to get the object (C:/inetpub/vhosts/muzikonline.com/httpdocs/50 Cent-Wanksta(1).mpg) security info: (5) Access is denied.")

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaio' Alıntı:
windows makinamda bir iki tane klip vardı bunları remote desktop ile bi tane domainin içine attım ftpden o domaine baglanıp klibi çekmek istiyorum ama olmuyo

neyse plesk panele geldim file manager ile dosyanın izinlerini degiştiricektim ama
diye bi hata mesajı verdi

ben o dosyayı nasıl kendi bilgisayarıma alabilirim bunun yolu varmı?

yolu şu.windows serverın deskopundan tekrar dosyaları upload yapın ama kopyala yapıştır yapmayın ftp yolu ile upload yapın düzelir.

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20gb dosyayı upload yapmakta baya zor olucak ama:(

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O domainin içine attığınız dosyalara o domainin kullanıcısını permisionlardan eklerseniz normale döner. Bu konu için FTP ile uğraşmayı denemek bir sunucu yöneticisi yada sahibi için büyük bir ayıp bana göre..

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kliplere ters tıkla özellikler de. Security bölümüne gel. ekle ye bas. gelişmiş e bas. Find Now de makineyi tarasın. sonra IIS_WPG yi seç ve ekle. ve Tekrar dene

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alternatif olarak

dosyaya sağ tıkla security bölümünden permisyon -- ADD tıklayıp

çıkan bölüme

IUSR_kullaniciadi

yazip ok. basın

S

sinangunay

Misafir
vaio' Alıntı:
20gb dosyayı upload yapmakta baya zor olucak ama

Merhaba,
Remote desktop içinden kendi içine 20gb değil 200 TB olsa bile pek fazla uzun süreceğini sanmam :)

İyi günler

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IndexServers' Alıntı:
yolu şu.windows serverın deskopundan tekrar dosyaları upload yapın ama kopyala yapıştır yapmayın ftp yolu ile upload yapın düzelir.

ben sadece fikrimi söyledim her yerde 1001 yol vardır bende 1 yolunu tek gösterdim :)
ama sinanguney arkadaşın dediği gibi 20Gb değil 10 katıda olsa fazla sürmez zaten aynı sonuya upload yapıyorsunuz.süreceği tahmini süre 10dk olsun.

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyidi bu sunucunun bide hdd kapasitesi var
aynı dosyayı tekrar terkar yuklemek olmaz

kutver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dosyaların 20GB dememişmiydin başta bu serverın kaç GB ki 21Gb mi :)..

Yapacagin is su remote ile bağlan makinaya ve makinada internet explorer aç normalde dosyaları yükleyeceğin sitenin ftp adresini yaz ftp.domain.com gibi şifrelerini gir ve dosyalarını gönder sunucu kendi içinde yükleyeceği için uzun sürmez ve izin sorunun kalkacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5