İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Sunucu

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Merhaba,

Bu Başlığı Açma Amacım Şu..

Bende Hosting Satıyorum fakat Unix Calistiğim için Windows Desteği Veremiyorum..

Günde Nerden baksanız 5 6 kişi Windows Hosting İçin Bana geliyor.Geri Çevirmekten bıktım artık..

Aranizda Windows Sunucusu Olan Ve Bu İşi Gerçekten iyi yapan Arkadasları Arıyorum..Sonucta Aracı ben olacağim için Laf Gelsin istemiyorum :)

Amacım, Bana Gelen Windows Arayici Müsterileri Yönlendirmek..

İlgilenen Arkadaşlar Bana Ulaşırlarsa Sevinirim..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
neden birtanede windows sunucu almıyosun? madem gunde 5 6 kişi geliyor sana windows sunucu için

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows sunucular tamamen sorun lisans ücretleri müşteri istekleri ve database sorunları bu yüzden büyük firmalar bulaşıyor ... umarım aradığını bulursun çünkü ben Hala sağlam bir yabancı host bualamadım bu konuda ama türk asp dersen dataxi.com yukarda reklamı olacak öner derim sen sıkınıt çekmezsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5