İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows VPS'lerde yaz kampanyası! ( Tr / Teklan )

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Windows VPS'lerde yaz aylarına özel bir kampanya başlattık. Web sitemizden paket detaylarını http://www.servetr.com/windows_vps.php başlığı altından inceleyebilirsiniz.

Tüm paketlerimizde panel, işletim sistemi ve kurulum ücretsizdir.

Ayrıca Linux VPS isteyen kullanıcılar http://www.servetr.com/vps.php adresinden cPanelli lisanslarını aylık 20 YTL ek ücretle edinebilirler.

İyi günler

Önemli NOT : VPS kalitemiz ile ilgili Teklan aranılıp, ServeTR hakkında bilgi alınabilir.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VPSler için 2 günlük test süresi bulunmaktadır.

Örnek bir konfigurasyon :

CPU INTEL CORE2 DUO E6600,2.4GHz, 64Bit, 4MB L2 Cache
256 MB Ram
20 GB Disk
20 Mbit Port
2 Adet Ip Adresii
Windows 2003 Standart Edition
Plesk 8.1.0 Panel
Aylık 75 GB Trafik
Aylık Sadece 39 YTL

Not : Test süresi için herhangi bir ücret istememekteyiz!
Test işlemi sadece windows vpsler için geçerlidir.

Lokasyon : TR - İstanbul / Teklan

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
En düşük konfigurasyonlu vps için test hesabı alabilir miyim?

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
2 gün boyunca test ettim, hız ve sunucu özellikleri olarak memnum kaldım, hizmet alacak kişilere tavsiye ederim.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar bende 2 farklı müşterime almak amacıyla test ettim. İşlemci kullanımı konusunda oldukça başarılı. Hattında rahat kullanımı ek bir başarı. Gayet memnun kaldım. Kesinlikle öneririm.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlar için çok teşekkür ederim.

Dileyen arkadaşlara test için teslimat yapabiliriz.

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
test için en düşük konfigürasyonlu bir makina alabilir miyim..

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teslim aldım. baktım inceledim 256 ram olmasına rağmen çok güzel gayet hızlı şuanda. ama ileride site ekledikçe anlık online sayısı arttıkça 256 ram yetmez diye düşünüyorum ama gerçekten şuanda çok güzel alacaklar varsa kesinlikle tavsiye ederim :)

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ServeTR nin 1 gb ram lik vpsine baktım sanki kendi pcmde geziyormuşum gibi hızlı :) gerçekten tavsiye ederim ben alıyorum alacaklara da tavsiye ederim :)

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
test account'unu kullanan bi kaç arkadaşım var. kendi bilgisayarım gibi uzak masaüstü kullanıyorum diyorlar.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten yaptığımız işten ötürü bu tarz yorumlar alınca çok seviniyoruz. Herkesin mutlaka vps sunucularımızı denemesini de tavsiye ediyoruz.

İyi haftasonları.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Test account'um açıldı ve şuan kurulumları yapılıyor. 256'lık ram'da bile canavar gibi... Deneyin derim..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hocam vps fiyatları iyi guzelde aylık ve anlık trafikde sorun yaşanabilir diye düşünüyorum büyük siteler icin

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle iyi güzel bir yaklaşım yapıpta problem olacağını düşünüyorsanız hemen belirteyim.

25 mbit total hattımız var ve her ay ortalama 10 mbit yeni hat ekliyoruz. Anlıkta sıkışma filan olmaz kısacası, 25 mbit havuzun 10 mbiti en yoğun günlerde zar zor doluyor. Overselling mantığı ile gitmediğimizden, 1 mbit isteyen müşteri için hemen havuza 1 mbit hat daha ekliyoruz. Çok kısa zaman içerisinde 100 mbit olacaktır hattımız.

Türkiye sunucuları tercih edipte, trafiğin de yüksek olmasını bekleyenlere zaten VPS önermiyoruz. Herşey gayet açıktır, aylık 150 GB veriye kadar vps sağlıyoruz ve anlık olarakta hiçbir problem yaşamamaktayız.

Ping sürelerimizi düzenli olarak kontrol ederseniz, hiçbir zaman yükselme olmadığını da göreceksinizdir. Sabahın altısında ne ise, akşamın 6 sında da aynı oranda reply alırsınız.

İyi günler.

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
p.m'de yolladım test etme olayı hala devam ediyorsa bende test etmek istiyorum mümkünse p.m olarak atabilirmisiniz bilgileri?? şimdiden teşekkürler

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgiler p.m. olarak yollanmıştır. Test süremiz sürekli olarak devam etmektedir. Herhangi bir şekilde zaman sınırlamamız bulunmamaktadır.

İyi çalışmalar

Not : Tüm test hesapları 2 gün içinde kapatılmaktadır.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cihan Bey gerçekten bu piyasaya yeni bir soluk getirdi ServeTR olarak. Dürüstlüğü, kaliteli çalışması ve işini gerçekten iyi yapması, müşteri odaklı çalışması, bulunduğu yeri her geçen gün daha da yükseltmesine vesile oluyor. Bunlardan ötürü kendisini tebrik ediyorum. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5