İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows xp De çalışan web site panelli var mı ör(plesk,cpanel)

T

trojan

Misafir
Yok acele deil şimdi yenia ldım win 2003 ü de pnu öğreniyorum ayvas yavas xp gibi sandıma am daha zor onu öğreniyim host işine girerim inş. senin dökümanını 4 gözle bekliyorum

T

trojan

Misafir
link ve bi açıkla ma yaparsan buraya appserv ile ilgili makbule geçersin

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
torjan kardeşim "host işine giricem ağbi" lafı buradaki pek çok insanın midesini bulandırmaktadır artık. 3e mal olur 5e satarım mantığı ile her gün 5 hosting sitesi açılıyorsa her gün de 10 tanesi siliniyor ortadan. hosting işi sanılanın aksine IT sektörünün en zor ve en sorunlu servis alanlarından birisidir kanımca (piyasada kalıcı olmak isteyenler için tabi)

ama başlarım piyasasına kendime yeni bi cep telefonu bi kot pantolon alsam diyenlerdensen başarılar sana.ben şahsım adına yardımcı olmayı reddediyorum.

bu arada biraz offtopic olacak ama yurtdışındamısın türkiyedemi? türkçe ana dilin ise sınıfta kaldın. yazdığın cümlelere anlam vermek epey zaman alıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5